Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék venni egy routert....

Szeretnék venni egy routert. A netemet szeretném szétszórni telefonra, Led tv-re, laptopra. Mitgondoltok ez megteszi? Tp-link TL-WR841ND

Figyelt kérdés
[link] És még azt is szeretném tudni h mien messziről tudom használni max lefedettséggel a dolgaimat!
2011. nov. 1. 15:16
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Remek választás!


A hatótávot előre megmondani lehetetlen, mert egynegyed részt sem függ a routertől. Inkább a környezeti tényezőktől függ, falak anyaga, vastagsága, tereptárgyak, nagy feszültségű vezetékek, stb.

Valamint az sem mindegy, hogy a kliens eszközök milyen teljesítményre képesek.


De ha nem lenne elég, lehet próbálkozni a gyárinál nagyobb nyereségű antennákkal:

[link]

2011. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi vagy még néztem pár ezerrel drágábbat annak már 3 antennája van [link]
2011. nov. 1. 15:35
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Jobbnak jobb, de nem hiszem hogy ki tudnád használni a 3 antennás MIMO N technológiát, szerintem a 841ND is jó lesz neked.
2011. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!