Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jöttem össze egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem össze egy fiúval, de már most azzal jön, hogy mikor jöhet át hozzám, de én még nem akarom áthívni, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
17lány
2011. jan. 9. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom nem akarod , hogy átmenjen hozzád. akkor mondd azt neki , hogy nem . aztán kész, ha ezért nem akar veled találkozni többet , akkor nem is baj, hidd el.
2011. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg az is, hogy ő tök gazdag mi meg nem annyira.. és csúnyánaknak tartom a házunkat.. :/
2011. jan. 9. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

ez meg olyan ,hogy ha tényleg bejössz neki , akkor hidd el , hogy kicsit sem érdekli hogy nektek milyen a házatok , csak veled szeretne lenni , mindig :)



de most hogy mondtad, hogy rögtön , átakar menni hozzátok , lehet hogy csak leszeretne feküdni veled aztán ...

2011. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FFDP ***** válasza:
Szard le. Ha nem egy sznob kisköcsög nem fogja érdekelni.
2011. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyaszmadar ***** válasza:
szerintem ne hívd át. Rá ér én is valószinünek tartom hogy le akar fektetni aztán kalap
2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!