Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jön be mindig a yahoo?

Miért jön be mindig a yahoo?

Figyelt kérdés
Google Chrome-ot használok, és meg van szokva, hogy csak beírom, amit keresni akarok, nem kell előtte hogy www.google.hu meg ilyenek. Szóval, mostanában mindig a yahoo-n akar keresni, pedig mindig visszaállítom a Google-t, sőt, ki is töröltem a többi keresőt, csak a google-t hagytam meg, de mikor kilépek a chrome-ból, aztán meg vissza, megint yahoo lesz. Már nagyon idegesít, valaki segítsen légyszi!
2011. nov. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs - beállítások - alapok - kezdőoldal - ide beírod pl. www.google.com. Keresésbe - google, és ha minden igaz, gond megoldva:)
2011. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, a kezdőoldalnál jelöld be, a következő oldal megnyitása
2011. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ok, mert nekem azért is tetszett meg a google chrome anno, mert a legkedveltebb oldalaimat hozza be kezdőlapnak, és akkor már csak egy kattintás. Ha meg beállítom a google-t, akkor nem azt fogja. Egyébként már énis jópárszor beállítottam, hogy 'Keresés' google-el menyjen, sőt, a többi keresőt ki is töröltem, de a yahoo mindig visszajön :(
2011. nov. 2. 11:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam, jó ez így nekem, remélem így is marad! :) Köszi
2011. nov. 2. 11:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még most sem jó :( gép újraindítása után megint yahoo-val akar keresni :(
2011. nov. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!