Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez a Facebook-on?

Miért van ez a Facebook-on?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet egy ismerősömtől , hogy hi , és küldött egy linket , amire rámentem , a nevem volt a címe , egy videó volt , és azt írta , hogy kell hozzá , a Flash Player , ott volt , hogy download . Rákattintottam , letöltött valamit , restartoltam a gépet , hogy ne legyen semmi gubanc . Amikor vissza jött minden , akkor ilyen sok minden így ment lefelé a képernyőn , sok fehér írás . Ilyen nagy lett minden , nem jött be semmi , csak a fekete képernyő , restartolt még egyszer magától , de akkor minden ugyan úgy visszaállt magától. Azóta nem enged bele a facebook-ba . Ezt írja : Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later. Amikor néztem a filmet olyan hang volt , mintha írtak volna , de nem , mert amikor megnéztem ugyan azt irta . Kaphattam valami vírust ?? Vagy mi lehetett ez ?? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm !!
2011. nov. 2. 16:53
 1/4 2xSü ***** válasza:

A levelet nem az ismerősöd küldte.

Amit letöltöttél nem Flash Player volt, hanem valószínűleg egy vírus. (Még akkor is, ha Flash Player volt a címsorban.)

Gondolom azóta az összes ismerősöd kapott egy „hi” üzenetet tőled.


Futtass vírusirtót, vagy telepítsd újra a gépet.


A továbbiakban meg háromszor fontold meg, hogy mire kattintasz rá. Ha Flash Playert kell frissíteni, akkor keresd meg a Flash Player weboldalát, és töltsd le onnan a frissítést.

2011. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké , köszönöm a választ , gépet újra telepíteni nem sűrűn akarom :D , futtatok egy vírusirtót , AVG lehet megtalálja :)
2011. nov. 2. 17:11
 3/4 A kérdező kommentje:

És mikor léphetek be újra a facebook-ba ?? Mert még mindig ezt írja : Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.


Már szükségem volna rá :(((

2011. nov. 2. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
apics**a .... eltűnt a vírusirtom , hogy ba****a meg !!! nem lehet igaz ....
2011. nov. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!