Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ugye én most ezért nem fogok...

Ugye én most ezért nem fogok fizetni? FONTOS, ÉLETBEVÁGÓ!

Figyelt kérdés
Letöltöttem és telepítettem az anyagot mert szükségem volt feladatlapokra az emelt törihez. És utólag olvastam el, hogy 2500 forint az összes és én az összeset töltöttem le. De már töröltem a rendszerből a fájlokat, nem is aktiváltam, semmi. Csak abban a formátumban volt fent, amit a telepítés elvégzett, használni még nem használtam. Ugye nem kell fizetnem a semmiért?
2011. nov. 2. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem. Olvasd el mi van oda írva:


A programok letölthetők és demóként használhatók. Teljes verzióként való használathoz honlapunk Megrendelés menüpontján keresztül aktiválásuk szükséges az ott leírtak szerint.


Demo = ingyenes, butított verzió.

Nyugi.

2011. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mármint csak a feleltető, kérdezőt töltöttem le

és töröltem a rendszerből

2011. nov. 2. 17:38
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi, köszi..

megmentetted az ÉLETEMET, mert anyáék tuti "megölnek", ha kijön egy számla a semmire.

2011. nov. 2. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"Honlapunkon megtalálható egy-egy szoftverünk ingyenesen letölthetõ próbaverziója, ami segít abban, hogy megismerje programjainkat."


"A programok letölthetők és demóként használhatók. Teljes verzióként való használathoz honlapunk Megrendelés menüpontján keresztül aktiválásuk szükséges az ott leírtak szerint."


Az interneten nincs utólagos fizetési kérelem vagy felszólítás. Ha valami fizetős, akkor addig nem jutsz hozzá amíg megfelelő azonosítás után ki nem fizetted azt. Ne aggódj.

2011. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le megint és használd nyugodtan.

Ha így teszel sem kell fizetned.

2011. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon megnyugodtam..:)

nem szerettem volna kidobni feleslegesen a pénzt

ment a zöld kéz:)

2011. nov. 2. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
2500 forintért nem hiszem, hogy megölnének a szüleid, főleg hogy emelt törire készülsz
2011. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!