Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak? Mp3 lejátszóra...

Mit csináljak? Mp3 lejátszóra akarok átmásolni zenét HP compaq presarióról de nem tudok

Figyelt kérdés
Mp3 lejátszóra akarok átmásolni zenét HP compaq presarióról de nem tudok mert a múltkor valamit nagyon el. Tem. USB kábellel csatlakozok de nem csinál semmit . Ezelőtt ki szokta írni "mappa megnyitása"de most semmi. Hogyan lehetne visszahozni?
2011. nov. 3. 10:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hol van a menüje?
2011. nov. 7. 13:05
 12/13 A kérdező kommentje:
hol van a menüje?hiába dugom be az usb-t kiad egy hangjelzést ezt eddig is csinálta .és utána semmi.
2011. nov. 7. 13:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy hol lehet betűjelet változtatni (Windowsban minden meghajtónak van betűjele, C:\ a rendszeré, aztán a csatlakozás sorrendjében abc szerint.)


A menü alatt magának a lejátszónak a menüjét értem. A beállításaiban talán lehet változtatni a csatlakozás módját. Nem ritka, hogy akku töltés és usb-kommunikáció közül lehet választani, főleg ha a töltője is usb-kábel végű. Nem ismerem, nem is nézek utána, csak a gyakoribb bibik közül megemlítem az eszembe jutókat :)

2011. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!