Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cd-ről szeretnék zenét átrakni...

Cd-ről szeretnék zenét átrakni MP3 lejátszóra, ill. az sd kártyára, HOGYAN KEEEELL?

Figyelt kérdés
.cda formátumúak a számok, letöltöttem valami MP3 Rocket 6.0.4-et, de ezzel valahogy nem tudom összehozni. Nő vagyok és laikus, úgyhogy légyszi csak az válaszoljon aki nem gúnyolódik és emberi nyelven fogalmaz! :) Köszi!
2011. máj. 30. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek szerint audio cd-d van...azt először be kell rippelni. Erre tökéletesen megfelel a CdEx nevű program, 1.7 beta (asszem) letölthető a netről csak beírod a google-be. Ha letöltötted, feltelepíted, egyszerű a kezelése. Utána pedig windows intézővel vagy total commander-rel átmásolod az mp3-adra. Ha elakadtál, írj privit, segíetek! :)

2011. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Ez is jó az ingyenes CD ripper -ek közül:

[link]

2011. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kööszönöm a segítséget! :) Sikerült!
2011. máj. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!