Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetet szeretnék a laptopo...

Mobilnetet szeretnék a laptopomhoz, vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telenoros netet szeretnék, mi a véleményetek róla videónézéshez, kellene.Filmet zenét nem szeretnék letölteni.
2011. nov. 5. 09:46
 1/3 anonim válasza:

Nekem az hogy így simán el lehet használni havi 10 giga netet.

Bár nem tudom mennyit filmet akarsz nézni és hol.

Van olyan időszak délután/este hogy engem ledob a Pesten, mert annyira használják. Én csak telefonon használok szutyok mobilnetet (email-facebook), mert szerintem semmi másra nem elég gyors.

2011. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem T-Mobile-os netem volt, néha megszakad, meg vonatos utazásoknál elég lassú, de városon belül simán használható, kifejezetten gyors volt. de az tény hogy rengeteg GB-t el tudnak vinni a videók, meg alapjáraton a netezés 1 hónapban.
2011. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Telenoros netet szeretnék, mi a véleményetek róla videónézéshez, kellene.Filmet zenét nem szeretnék letölteni.

"

ha csak erre kell,nyugodtan ruházz be rá,több tízezren ilyent használunk ,és semmi baj vele

2011. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!