Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények a T-home internetről?

Vélemények a T-home internetről?

Figyelt kérdés
Mennyire jó? Hányszor szakad meg, stb.
2011. szept. 16. 22:06
 1/6 anonim válasza:
havonta egy este akad meg kb.. drága :) semmi különös.
2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még semmi problémám nem volt vele. IPTV+DSL Alap+Telefon.
2011. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
náluk 2 éve megy hibátlanul
2011. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kb 2szer nem volt net és 2éve ez van 13e-t fizetek igy:Dsl 130csatornás sat tv és vezetékes telefon
2011. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosc válasza:
Nálunk ár 4 éve van de azért mert a upc nem jöhet a házunkba mind1 na én nem ajanlom a korlátlan 7k ba kerülő netre küldik a 20k számlát
2011. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem DSL alap van. Hűségidő nélkül, havi 5550-et fizetek érte, mert van + hűség nélküli Tv előfizetésem is.

Az elmúlt 3 évben talán 5-ször volt hiba. Magával a szolgáltatással nincs problémám (műszaki: a router halt meg mind az 5ször), a telefonos ügyfélszolgálat viszont egy nagy nulla. Betelefonálok a 20-as mobilról, vagy fél órát várok, míg kapcsolnak vkit. Kishölgy kifaggat, hogy mi a baj, aztán tovább kapcsol egy illetékesnek, az illetékes is kifaggat, majd azt mondja, hogy nem ő az illetékes, de odakapcsol, majd az illetékes is kifaggat. És idióta kérdésekre kell többször válaszolni, pl :világít-e a routeren a 3. jel? próbálta már újra indítani? nem lehet hogy a számítógépével van baj? a kábeleket ellenőrizte? stb. Majd azt mondja, hogy rendben, akkor 72 órán belül kijönnek. :(

Nem akarom szapulni őket, de az ügyfélszolgálatuk nagyon vacak, ha reklamálsz pl. számlával kapcsolatban, akkor nagyon lassúak tudnak lenni!!!

Ha vezetékes internetet akarsz, akkor szerény véleményem szerint olyan szolgáltatót válassz, ahol kifejezetten jó az ügyfélszolgálat. )Én már nem váltok, mert nemsokára, kb. fél év múlva költözünk és nem éri meg a macera.)

2011. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!