Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyen képel legálisan de honnan?

Ingyen képel legálisan de honnan?

Figyelt kérdés
Sziasztok nos mint a téma neve is mutatja szükségem lenne néhány ingyenes kép hiszen szeretnénk készíteni drupalal egy sablont amit majd szeretnék eladni is. De nem igazán találok olyan oldalt ahol ezt megengednék. Vagyis találtam free stockokat de nem tudom hogy lemerjem-e őket szedni. Hiszen sok a helyen a licence kimondja hogy használhatod akár üzleti célra is őket de nem adhatod el. Én meg ugye felhasználnám őket és mint egy weboldal része adnám el őket. Tehát nem magát a képet adnám el hanem mint egy themes része.
2011. nov. 18. 19:55
 1/2 zeronibble ***** válasza:

A Creative Commons licenceket nézd át creativecommons.hu-n

Én se tudom sose, ezért ha kell valamilyen "felállás", onnan puskázok. Neked az kell, ami "remixelhető", tehát származtatott műhöz szabadon felhasználható, és ami megengedi a kereskedelmi környezetben felhasználást. Ügyelj arra, hogy az alkotók közt sorold fel a képekéit is!

2011. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a választ de sajnos ott nincs ilyen.

Hiszen nekem nem elég hogy a kerekedelmi felhasználás hiszen én egyben pénzt is szereznék belőle a cc pedig megtilt minden anyagi szerzést. Nekem egy olyan oldal kellene ahol a felhasználok lemondanak majdnem minden jogukról a képekről.

2011. nov. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!