Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone Huawei R201 vagy ZTE...

Vodafone Huawei R201 vagy ZTE MF60 vagy Novatel MiFi 2352? Melyik wifi / wlan hotspot router jobb? Előnyök, hátrányok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A Huawei R201 Vodafone függő, az utóbbi kettőt a Telenor kínálatában láttam. Még nem tudom, hogy döntsek. A Vodafone-os mobil hotspot nagyon tetszik, de a hozzá való előfizetések elég korlátozottak 2/4/6 GB. Nekem pedig állandó használatra kéne a mobilnet. A Telenor-os mobil hotspotok is bírják külső áramforrás nélkül? Vannak olyan jók, mint a Huawei zsebwifi? Mindenképpen hordozható, előfizetéses mobilnetben gondolkodom!

Mondjuk a Telenornál az tetszik, hogy az adatforgalmi korlátokba nem tartozik bele a sima böngészés (e-mail, honlapok böngészése). Gondolom, itt csak a videózás, meg a torrentezés növelné csak a mért adatforgalmat.


2011. nov. 21. 18:59
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Én külön venném meg a 3G/HSDPA modemek fogadására képes Wi-Fi router -t, nem vállalnák miatta semmilyen kötelezettséget.

A TP-Link -nek van ilyen, elég jó a készülék kompatibilitása, sokkal olcsóbb, sokkal erősebb a Wi-Fi hatótáv, és ráadásul nem csak mobil hanem vezetékes netet is meg tud osztani:

[link]

[link]

Modem meg ígyis-úgyis mindegyikhez kelleni fog.

2011. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg a Vodafone HSPA-hoz ZTE 3806 hotspotot ad. WIFI, LAN is van benne, beállításoktól függően a HSPDA-n is használható. Vodafone Broadband Mobile a program. A régebbi ZTE 3570 (WIFI és LAN ebben is van, de HSDPA-t tudja csak), kisebb boltokban még kapható.

Egyébként Internet Easy Nonstop előfizetésem van, 8 Gigabáj korláttal. 6000 ft havonta, laptopon és okostelón is ezt használom, szolgáltató megosztotta.

Ha torrentet akarsz, akkor felejtsd le a mobilneteket.

2011. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ddnalor válasza:

Nem a kérdéshez tartozik a hozzászólás, csak ép én is nézegetek ilyeneket.

A torrentezéshez szeretnék hozzászólni.

Nekem hipenret 7 előfizetésem van a telenórnál nem tudom pontosan 6,7 gigát tölthetnék le és lassítják.

Ha nem kapcsolom be azt a programot amit az usb stick feltelepít, csak simán észleli a gép a sticket, és tárcsázik valami 99 es számot, akkor nem engem legalábbis semmibe nem korlátoz a telenor. Szerintem így nem érzékeli hogy mit csinálok. Az elején havi 2,3 száz giga adatforgalmakat csináltam vele.A torrent kiliens kijelzi.

Most már nem mert minden adattárolóm tele van, pedig van egy kettő. Meg a negyedét sem tudtam még megnézni azoknak amiket letöltöttem filmeket. Nekem már 3 éves lehet ez usb stickem , lehet hogy az újabbakat már jobban tudják ellenőrizni és korlátozni nem tudom. De ahogy bekapcsolom azt a mobil partner zöld ikonos programot és úgy használom a netet, 6 giga után lassítják.Sőt lehet a torrent se működne. Mostanában nem kapcsoltam be.

2012. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ddnalor válasza:

ÉN igazából nem is ilyet keresek mint amit linkeltetek. Hanem amibe van akkumulátor tudom hordozni magammal, és telefonnal vagy bármilyen eszközzel tudnék rá csatlakozni kábel nélkül. Ha ilyet tudtok linkeljétek legyetek szívesek.

Köszi!

2012. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Ez pont ilyen:

[link]

2012. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zolli válasza:
Nekem 201 is volt és most mf 60 as van. Szerintem a mf 60 jobb. Gyorsabb (21.6) és stabilabb. A 201 es néha bénázott nálam.
2013. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!