Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni használatra milyen...

Otthoni használatra milyen TP-Link router-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Azért TP-Link amihez ragaszkodnék, mert azt jónak mondják.

Viszont nem tudom hogy elég egy kisebb típus számú,

vagy érdemesebb magasabb típust, illetve drágábbat választani?

Miben jobbak, a magasabb típus számúak?

Egyébként egy laptop meg egy Samsung galaxy 3 menne róla wi-fi kapcsolattal, meg ha megosztok egy mappát a laptopon, akkor hozzáférjek a telefonon.


2011. nov. 23. 18:59
 1/3 anonim válasza:
A legolcsóbbat! Nekem egy TP-LINK TL-WR542G van 7000 Ft. Ez inkább a netedtől is függ, hogy hány megás.
2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzed van és mit akarsz, milyen neted van. Ha nagy sávszélességről beszélünk ( pl 120 Mbit/sec ) akkor érdemes olyan routert választani ami tud gigabites porton kommunikálni. Aztán, van olyan router is ami egyben egy mini torrent szerverként üzemel és a hozzákötöt HDDre menti le a fájlokat. Tehát nem zúg a géped éjjel nappal és kevesebb áramot is fogyasztol. Ilyen router pl a TL-WR1043ND - ez is TP Link. Biztos vannak már jobb routerek is, érdemes körülnézni!
2011. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy 300 Megabites N-es TP-Linket vettem 12.000-ért (már akkor is lehülyéztek), de bevállt, kint a kertben is tudom fogni laptoppal :D
2012. júl. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!