Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail régi verziót hogyan...

Gmail régi verziót hogyan lehet visszaállítani? Az új nem tetszik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:26
1 2
 1/11 Pj0tr ***** válasza:
Végleges a változás. Elvileg valahol a beállításokban még vissza lehet csalni valahogy, de csak időlegesen, amíg le nem zárul az új felület tesztje.
2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az új iszonyú :(
2011. nov. 24. 18:09
 3/11 Pj0tr ***** válasza:
A beállításoknál (jobb oldalt a lentebbi kis fogaskerék - nekem kettő is van) megjelenési sűrűségnél válasszad a kompaktot. Az majdnem olyan mint a régi. Jobb mint az alapértelmezett kis sűrűség :S
2011. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nincs ilyen lehetőség felkínálva, hogy megjelenési sűrűség. Fogaskerékből is csak egy van, de a beállításokon is végigmentem, ugy néz ki marad az új :S
2011. nov. 26. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam még működik a régi felület, direkt kipróbáltam:) De vissza is váltottam az új felületre, nekem nagyon bejön. Sok beállítási lehetőséget felkínál, testre szabható, /labs/ szóval én elégedett vagyok vele.
2011. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gmailben, ha belépsz, 2 kis fogaskerék van. Az egyik a jobb felső sarokban, nálam ez egy fekete sávon jelenik meg, ahol a nevem is látható. Itt ha ráklikkelsz megjelenik az email beállítások, googl mail súgó és a labs. A másik fogaskerék, szintén jobb oldalon, jelenik meg, kicsit lentebb, magán a gmailes felületen. Na itt lehet állítgatni a megjelenítési sűrűségek között. Kényelmes, közepes, kompakt. Rögtön ez alatt van, hogy - átmenetileg visszatérek a régi felülethez. Aztán még beállítások meg ....a legutolsó opció a súgó. Na itt aztán mindent megtalálsz, amit tudni szeretnél a gmailről. Remélem segítettem:)Ha igen, annak nagyon örülök:)))
2011. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Nagyon köszönöm a segítséged és a türelmes kimerítő válaszod! :D:)))) Sikerült visszaállítanom a régi felületet, soha többé nem akarom az újat, ez igy nem igazság, hogy csak ideiglenesen maradhat, az új az szörnyű.

És köszi mindenkinek a segítséget!

2011. nov. 27. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Az utolsó válaszoló vagyok. Tudod, én már közelebb vagyok a 60 évhez mint az 50-hez. Mégis haladok a korral úgymond:) Igen, nekem is furcsa volt az új felület, de... a lehetőség adott, hogy a nekem tetsző felületet állítsam be magamnak. Sokat kísérletezgettem, állítgattam, és megtaláltam a nekem legkedvezőbb felületet:) Egy tanács, ha nem gond... használd a Labs beállításokat is. Hidd el, nem ördöngösség, biztosan megtalálod azt a lehetőséget ami a szívedhez legközelebb áll. Én, szintén próbálgatom. Sok olyan dolgot állítottam be magamnak, amivel könnyebbé, használhatóbbá teszem a gmail felületét, és ha hiszed ha nem, én ezt még élvezem is:))) Tanulni sosem késő:)))) Ne berzenkedj az új felület miatt, lehet 1 év múlva ezt fogod visszasírni:))) Üdvözöllek,legyen szép napod, és szép gmailes felületed:))))Rajtad múlik:)))
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiába az új felület, ha olyan lassan tölt be, mint a csiga,és semmit se találok rajta, nekem az tetszett eddig a gmailben,hogy gyorsan betölt és egyszerű a használata. Az új felület hasonlít a freemailhez,amit ugyszintén nem szeretek. Dicséretes, hogy igy gondolod, haladni kell a korral az tény! Mégegyszer köszi a segítséget! :)
2011. nov. 28. 09:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt fel van tüntetve a régi felületnek a visszaállítási lehetősége:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__28..

2012. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!