Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent! Mindig valami realese...

Torrent! Mindig valami realese dolog és törlik a torrentem!?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

Valaki segítene?

Hiába próbálok a torrent oldalra feltölteni egy filmet, vagy egy sorozatot, mindig törlik a torrentemet, mert mindig valami eredeti relasehez eredeti nfo-t mondanak, és hiába készítek a filmhez nfo-t a mediainfo nemű programmal, mindig törlik. valaki elmagyarázná, miért törlik és mit kéne csinálnom, hogy simán feltölthessek?


2011. nov. 24. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
én sima szöveges dokumentumként szoktam csinálni csak a végén .nfo néven kell elmenteni. próbáld meg hátha így sikerülni fog
2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

milyen torrent oldalon?

am most warn-oltak, 2 hétig nem tölthetek fel

2011. nov. 24. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eredeti release azt jelenti, hogy egy adott csapat, kiadó (releaser) munkája, amihez tartozik egy rájuk jellemző nfo.

Amit te készítesz nfo-t, valószínű hogy nincs köze az adott release-hez készült nfo-hoz.

Magyarul ne add ki más munkáját a sajátodként, egyrészt mert ha eredeti a release, annak van egy eredeti kiadója, másrészt ha már egyszer van ilyen tartalom az oldalon, akkor ne legyen dupe fent.


Ha nem érthető a releaser és nfo kapcsolata, nézz meg pár csapatot, és hogy a saját torrentjeikhez milyen kinézetű és tartalmú nfo-t csinálnak.

2011. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ha nekem nincs eredeti nfo-m, csak a film, vagy a sorozat, ami tv-ből lett fölvéve, akkor hogyan töltsem föl, ha emiatt törlik?
2011. nov. 24. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. én pl: dark-angel,ottapa,majomparádé,1st,gamerfan stb.-re szoktam feltölteni. Szerintem ha te vetted föl a tv-ből akkor szöveges dokumentum. Oda beírod az adatokat és .nfo néven mented majd ezt töltöd föl. sok sikert
2011. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az oldal szabályzatát az eredeti és nem eredeti release-ekre vonatkozóan, ezek eltérhetnek egymástól. Azt tartsd be, amit ott elvárnak. Ha nem világos, akkor érdemes egy ottani fórumban megnézni a témákat, és visszaolvasni vagy rákérdezni a dologra.

Annak nincs értelme, hogy itt találgatunk hogy mit kellene csinálni, te meg azért kapsz warnokat vagy letiltást, mert nem tájékozódsz a megfelelő helyen.

2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen szaBÁLYT nem találok, asszem betolom a fórumba.
2011. nov. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!