Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal-on regisztrálni szeretn...

Paypal-on regisztrálni szeretném a MasterCard kártyámat, de hibát ír ki mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."


"Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo. Enter your card number without spaces or dashes."



Megadtam mindent a leírtak alapján, de ezt írja.


2011. nov. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs letiltva a kártya, vagy hasonló?

Mert ilyesmit ír.

2011. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

bankkártya vagy hitelkártya?

csak hitel és internetkártya jó, bankkártya nem

2011. nov. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most váltottam bank-ot szóval letiltva biztos hogy nincs mert most kaptam kézhez. Bankkártya, de rajta van hogy mastercard, előző is bankkártya volt csak az visa.
2011. nov. 25. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!