Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy ne csak magyar oldalak jöjjenek be? A Google-ban próbáltam, de nem sikerült.

Figyelt kérdés

Azt szeretném megnézni egy német oldalon, hogy egy bizonyos Lego játék ott mennyibe kerül. Aki ügyesebb, meg is nézhetné nekem, mert németül nagyon keveset tudok. Amit keresek az A lego rare tower 10214


Előre is köszönöm annak, aki segít.


2011. nov. 25. 17:53
 1/4 djhell ***** válasza:

[link]


[link]


ebayen olcsóbban is megveheted :

[link]

2011. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Azt is meg tudnád mondani, hogy mi a különbség az utolsó linken a legók között? Állítólag ehhez van még egy emeletes busz és egy angol taxi is. Ez a legolcsóbb dobozban is benne van? Vagy csak azért van ekkora különbség az árak között mert más helyen árulják és más haszonnal? Olyan mint nálunk az árösszehasonlító?
2011. nov. 26. 14:45
 3/4 djhell ***** válasza:

ebay egy aukciós oldal tehát ott olcsóbban megveheted (de az árak nem a konkrét árat tükrözik, hanem hogy hol tart az aukció ) :) valakinek van pluszban egy felteszi és olcsóbban eladja mint a boltban :) a másik két link pedig webáruház tehát ott a tényleges ár van kiirva :)

ha nem vagy tapasztalt ezen a téren akkor szerintem ink. webáruházból vedd meg :)

2011. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.


Itthon is kb ennyiért kapnám meg, mert 60 - 70 000 Ft körül dobálják. A külföldinél még a posta is hozzájön, ami több, mint 5000 Ft ajánlottan. Azt hittem kint olcsóbb, de tévedtem. Ott csak a fizetés és az árak jobb arányban állnak. Kint egy átlagos dolgozó 3-4 db-ot vehetne belőle, itthon, pedig csak egyet....:(

2011. nov. 28. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!