Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismerkedni szeretnék egy...

Ismerkedni szeretnék egy lánnyal, és arra gondoltam felveszem msn-re vagy facebook-ra. De nem szeretném neki egyenlőre elárulni ki vagyok. Ki lehet nyomozni bármilyen módon a nevemet, és hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha korábban az adott e-mailcím és a neved együtt szerepelt olyan adatbázisban amit szabadon el lehet érni, annak rákeresésével van esély arra, hogy a két adatot egyeztessék. Ha pedig tudják az egyiket vagy másikat, onnan már van lehetőség közösségi oldalakon is rákeresni ezekre.


Mondjuk ha felveszed msn-re, ott is ki van írva a neved, facebookon is. Egyedül egy mindentől független e-mail-címmel lehetnél anonim, de az már kétesélyes hogy az a személy egy vadidegennel és fel nem kereshető emberrel szóba akar-e állni. (tudod, ha nem vagy fent ezeken, nem is létezel, és akiről nem lehet adatot megszerezni, azzal bizalmatlanok is az emberek)

2011. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarul, ha csinálok egy új email címet, amiben természetesen nem szerepel a nevem, akkor nem jön rá ki vagyok? IP címemre se tud majd rákeresni?
2011. nov. 26. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Az IP címeddel max azt deríti ki milyen városban laksz.
2011. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, örök hála
2011. nov. 26. 21:48
 5/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

1- ha tetszik a csaj akkor miért rejtőzködsz?

2- a becsületességet a megbízhatóságot teszed kockára ezzel.

3- a csaj gondolod majd kutatni fog utánad hogy ki lehetsz ha egy ismeretlen email-ról ismeretlen néven regisztrálsz a faszbúkra? szerintem eleve fel se vesz a kontakt listájára ha azt se tudja ki az aki keresi./ ha esze van akkor nem/

4- ha nincs benned annyi gerincesség se hogy nyíltan felvállald előtte azt hogy ki vagy te és hogy mit érzel iránta akkor meg se érdemelnéd hogy sikerüljön.

5- ha pedig mindezt hátsó és perverz és akármilyen más okból akarod így akkor meg megérdemelsz egy ökönrúgást érte de legalábbis azt hogy mind a 2 kezed eltörjék érte hogy a segged se tudd kitörölni egy évig se./bocs ezekért a szavakért ha ez nem igaz akkor ezt az 5. pontot vedd semmisnek.


A többit ne. Csakis nyiltan őszintén közeledj felé. többre mész vele.

2011. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi hátsószándékom nincsen, nem vagyok perverz sem :D

Csupán szeretném kicsit jobban megismerni...

Csak rosszat hallok róla, de én látok benne olyat is amit mások nem. Szeretném kideríteni, hogy normálisan el lehet e vele beszélgetni, értelmes e...

Ha nem az, akkor beigazolódik a sok pletyka.

2011. nov. 26. 22:05
 7/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

Csupán szeretném kicsit jobban megismerni...

Csak rosszat hallok róla, de én látok benne olyat is amit mások nem. Szeretném kideríteni, hogy normálisan el lehet e vele beszélgetni, értelmes e...

Ha nem az, akkor beigazolódik a sok pletyka.


nem akarlak elkeseríteni de a neten írásban /de még szóban is mikrofonnal/ bárki bármit mondhat. abból te nem fogod leszűrni hogy jó e vagy rossz e. ha szemtől szemben beszélgetsz emberekkel sokkal többet megtudsz róla tőle. és mondom még öszintébb is leszel a szemében. éa ha valóban van benne olyan amit mások nem látnak meg benne akkor ezt értékeli is hogy nem átverve akarsz vele ismerkedni. sőt az ellenkezőjét fogod elérni vele ha lebuksz /márpedig mindig lebukik aki hazudik/ és akkor magyarázkodhatsz hogy nem így akartad meg hasonlók.

és akkor azt a kis jót is elveszti a csaj amit te látsz benne. legalábbis irántad, és jóidőre bizalmatlan lesz mindenkivel miattad és ez egy életre tönkre is tehet valakit. ugye ezt te se akarod? főleg ha látsz benne valamit..

2011. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
bocs az előbbi kommentemben benne maradt a te írásod idézete is..
2011. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az egy lehetőségem van, személyesen nem mehetek oda hozzá, nem azért mert nem merek, csak nincs rá lehetőség. :S
2011. nov. 26. 22:28
 10/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

az ok rendben, főldrajzi akadályok is vannak ez még érthető. de a titkolózás akkor se elfogadott... de te tudod.. én nem vagyok se az apád se a tanárod. ezek csak tanácsok voltak egy tizenévesnek egy felnőttől.

gondolom ebbe a korosztályba tartozol. ha nem akkor bocs tévedtem.

2011. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!