Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes munka otthon?

Internetes munka otthon?

Figyelt kérdés
Szóval 2 napja kaptam egy levelet hogy internetes munkát tudnának adni, válaszoltam rá hogy lehet érdekelne, de több részlet kell, kaptam is infokat róla, de szerintetek ez átverés lenne?
2011. nov. 27. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül átverések ezek a munkák, de jellemzően nem éri meg őket csinálni. Internetes munkából nem lehet megélni, és többnyire olyan munkát kell csinálni amiből a másik fél jól jár, neked meg annyi pénzzel szúrják ki a szemed, hogy maguknál tartsanak, és ne akarj egyből kiszállni.

Te csak egy robot lennél a sok között, mint az ázsiai olcsó munkaerő, aki minden sz*rt megcsinál fillérekért akár egész nap, csak hogy kapjon pénzt. Ugyanezt csinálod, csak virtuális értelemben.


Ettől már csak az MLM és piramis a rosszabb, ahol a saját pénzedet próbálod kétségbeesetten forgatni, mert jót ígérnek a végére.

2011. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt írták a mostani levélben:


Kedves Péter!



Engedd meg légy szíves, hogy tegeződjünk.



Köszönöm az érdeklődést!



Szeretném előre bocsátani, hogy ez a munka hosszú távon, kitartó erőfeszítéseket kíván, de nagy lehetőségek vannak benne.


Csak akkor érdemes belekezdeni, ha nagy rendszerességgel és kitartással tudod csinálni, de akkor teljesen biztosan eredményes leszel.



A GDI Inc. bemutatkozási protokollja szerint megküldöm a bemutatónk első részét, kattints a linkre!



[link] A lap alján iratkozz fel további információkért!



Egyszerű, könnyen megtanulható munka, mely nem az azonnali meggazdagodásról szól, de következetes, pontos munkával egész életedre biztosíthatod vele a jövődet, akár anyagi függetlenséget elérve, függetlenül a magyar gazdasági és politikai élet változásaitól!


Szélessávú internet kapcsolat az alapfeltétel, minden más eszközt a Cég biztosít, magas színvonalon. Iskolai végzettség nem szükséges hozzá, de bizonyos szintű tudás igen, elsősorban mégis inkább rátermettséget igényel. A Skype kapcsolat alapvetően megkönnyíti a betanítási, segítési munkát. Ha esetleg még nem használtad a Skype-ot segítek telepíteni a számítógépedre, és akkor ingyen tudunk beszélgetni.


A csatlakozáshoz dombornyomott kártya vagy internetes bankkártya szükséges mely, ha nem lenne, több bankban elérhető. Ha most kell beszerezned, én a CIB internetes kártyáját ajánlom, ez havonta bankszámlával együtt mindössze 575 Ft-ba kerül.


Mindebben maximális segítségnyújtásra számíthatsz részünkről. Regisztrációt követően azonnal működőképes kész rendszert kapsz. A munkamódszerek átvételében pedig folyamatosan segítünk. Biztos vagyok benne, hogy nem fogod megbánni a csatlakozást.


Mindenképpen javaslom a 7 napos ingyenes próba lehetőségének kihasználását, mert sok


fontos információhoz csak így tudsz hozzáférni!


Várható jövedelem: személyenként roppant nagy különbség lehetséges, csak az eredmény után kapunk jutalékot ($-ban), kisebb összegű kezdés után, automatikus, folyamatos növekedéssel.


Munkánk nem a többi hasonlóhoz mérhető "idénymunka", csoportunk már több mint tíz éve dolgozik, ami nagyon ritka ezen a pályán!


Keress bizalommal, csak őszinte válaszokat fogsz kapni!


Ha Téged mégsem érdekelne ajánlatom, kérlek, továbbítsd olyanoknak, akiken segíteni szeretnél, később hálásak lesznek Neked!


Baráti üdvözlettel: *****



Ui.: Kérlek, vedd nagyon komolyan ajánlatunkat, mert ez tényleg komoly lehetőség, amely akár egész életedet kedvezően befolyásolja.


Könnyen megtanulható, de következetes, kitartó munkát kíván, különösen az első időszakban.



Átverés szerintetek?

2011. nov. 27. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyet :D Hatalmas köröket futnak azért, hogy minél részletesebben és idealizálva oldalakon át beszéljenek a semmiről. Mit tudtál meg? Azt hogy ez nagyon jó, ez nagyon kell, erre van az embereknek szüksége, és ez nagyon jövedelmez. Mit nem tudtál meg? Hogy mégis mit kell csinálni, mennyit vesz el az életedből, és mennyire hatékony.


Körvonalazódik arról valami, hogy az embereknek kell ajánlani dolgokat, tukmálni rájuk. Képzeld a kispolgár, hat hitelt fizető válságot nyögő Átlagállampolgár Áront, aki naponta 1500 reklámplakát mellett halad el, este nem tudja megnézni a filmet 30 perc reklám nélkül, és még a vonalas telefonon is zaklatják hihetetlen ajánlatokkal különböző cégek, hogy az mit szól, amikor leülne az internet elé, és csillió reklámbanner között egy kis kikapcsolódásra vágyik, és akkor jössz te neki egy olyan ajánlattal, amire neki minden bizonnyal szüksége van. Na nem az, hogy elküld a fenébe, hanem az emberek már olyan szinten telítve vannak, hogy közömbösek ezekkel szemben.


Engem már próbáltak beszervezni hasonlóba, az is ugyanúgy fel volt építve, nagyon sok érvvel és idealizált politikával, videósorozattal és könyvekkel a sikerről, és annak esélyével hogy ezzel te is megválthatod álmaidat. Jól hangzik, ha ez nem egy rendszer alján vergődő embertől kell hallanod, aki mindent megmozgat, hogy szerezzen embert, és ez által ő is valami prémiumot kapjon utánad. Mert az te sem gondolod, hogy kiválasztott és bizalmas ember vagy, aki előtt megnyílnak a lehetőséget. Valószínűleg egy adatbázisból lettél kiválasztva másik ezer emberrel együtt. Itt jön a nagy számok törvénye, amivel érvelnek: minél több embert keresel meg, előbb-utóbb lesz valaki akit be lehet szervezni, ezért is van húsz oldalnyi érvük, hogy legyen idő elhitetni veled a jót, és meggyőzni.

Én biztos nem csatlakoznék olyan helyre, ahol engem a véleményem megkérdezése nélkül vagy az én kérésem ellenére csak úgy felkeresnek egy "jó" ajánlattal. Mivel nem szektákról van szó, gondolom jogod van kipróbálni, és ha nem tetszik akkor kiszállni a dologból ha végül nem tetszik.



_________


A kedvencem a következő, azt hiszem valami oxigéntartalmú vízről: A levegőben már csak 21%-nyi oxigén van, és az is rohamosan csökken, de azzal a vízzel pótolható ez a hiány. Jól hangzik? Jól. Megnyugtat, hogy csatlakozhatsz azok közé, akik a tömegből kiemelkedve jobban járnak a több oxigénnel? Igen. Befolyásolható emberként rá tudnak venni hogy használd a terméket? Igen.

Na de ha csak kicsit is gondolkodik az ember, és átlát a ködösítésen, akkor egy dologra rájön: évmillió évek óta 21%-nyi oxigén van a levegőben, és ez fixen annyi. A víztől nem lesz neked jobb. De jó volt a marketing? Jó. Bevetted? Be. Na így működik az internetes munka is. Irtóra nincs rá szükséged, de olyan marketing és ráhatás működik, hogy elhiszed hogy ez jó.

2011. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 coopper ***** válasza:

"A csatlakozáshoz dombornyomott kártya vagy internetes bankkártya szükséges mely, ha nem lenne, több bankban elérhető."


Ez mit jelent ? Szerintzem azt, hogy első körben a regisztráción keresztűl lehúznak olyan 1500-2000 Ft-tal, de lehet, hogy többel.


A melóról. Valószinűleg Internetes reklámokat kell nézegetni, vagy levelket olvasgatni (ezred, vagy század centekért és csak 50-100 $-t fizetni ki kevesebb nem), és MLM-et kell kiépiteni, hisz minden "álád" beszervezett emberért jutalékot kapsz majd.


Szerintem, de lehet hogy tévedek.

2011. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ezt én is csinálom!

Minden hónapban fizetni kell a 10 dollárt, de nekem ez 3 hónap után már megtérült simán. Szóval a kérdésedre válaszolva: nem átverés, én kb napi fél órát szánok rá.

2012. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kipróbálni.
2012. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!