Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? (otthon végezhető munka)

Figyelt kérdés
Vannak ezek az otthon végezhető munkák, ahol először mindig valamilyen jogcímen kisebb összeget kérnek! Na de ezek 99%-ban átverések! Ha egyszer valakit átvertek, akkor az illető miért nem mondja azt, hogy "Ez van, megfizettem a tanulópénzt 1-2-3000 Ft-ot, ennyi volt, viszlát!", hanem ő is felad ilyen hirdetést, hogy másokat is bepalizzon vele! Így ő sem jobb azoknál, mint akiket bepaliztak!
2011. nov. 22. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ahol először pénzt kérnek: 100%-ban átverések.

[Nem tudom, hogy a kárvallottak adják-e fel a következő hirdetést, ez egyáltalán nem biztos]

2011. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sok esetben igen, az egyik, amit kaptam, annak a levelében is van rá utalás, hogy ő is úgy kapta ezt. A másik esetén meg rákérdeztem az adózásra, és passzolta a kérdést, mondván ő is úgy kapta ezt!

Nézd csak meg a sok egyforma szövegű hirdetést! Egy részük az Átverő Bt-től (természetesen ez csak egy fiktív név) jön, a másik meg XY-tól, aki ugyanolyan bepalizott ember, mint én lennék, ha nem lennék résen!

2011. nov. 23. 00:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, valakinek belefér az erkölcsi normájába a mások átverése. Van, akit meg nem úgy neveltek.. Szokd meg, ez egy szemét világ. Én konkrétan feljelentem a rendőrségen pilótajáték szervezésért az összes ilyet, akivel összefutok..
2011. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatúak az emberek, legfeljebb egy részük az. Amelyik meg rosszindulatú, annál is többnyire átmeneti állapot. Még Orbán VBiktornál is az, pedig ő sokkal több embert vert át, mint az a pár hülye, akik a "fizess be 2-3 ezer forintot" típusú pilótajátékokat terjesztik. Amint visszavonul a politikától, pár év alatt előjön belőle is a normális ember.
2011. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem azokat hibáztatom akik feladják ezeket a hirdetéseket.Hiszen a mondás is mondja

"amíg lószar van addig légy is lesz"


Vagyis amíg ennyi hiszékeny ember van addig lesznek átverős emberek is.Annyiszor elmondjuk itt is,és szinte a csapból is az folyik,hogy NE FIZESS ELŐRE MUNKÁÉRT! Mert azok mind csalások.

Ha valaki ezek után még mindig fizet 2-3 ezreket az meg is érdemli hogy becsapják..ennyi..Nemmásokat kell hibáztatni a saját hülyeségünk miatt..

Tudod,én abban hiszek,hogyha eljönne az az idő hogy már senkit nem lehetne így bepalizni akkor nem lenne érdekük a csalóknak sem az átverés..(nem tudnának megélni belőle)

2011. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én nem azokat hibáztatom akik feladják ezeket a hirdetéseket."


Ja, végülis inkább köszönjük meg nekik, hogy így is nevelik a népet. Aki meg hazafelé leüt és kirabol, azt se hibáztassuk, mert most már legalább tudod, hogy nem szabad arrafelé sötétben egyedül sétálni. Majd ha nem sétálnak ott a népek, akkor nem lesznek bűnözők, mert nem élnek meg belőle..


Valahogy így gondoltad?!?

2011. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 09:02

Ne forgasd ki a szavaimat!

Én csak azt mondom,hogy azok akik feladják ezeket a csalási hirdetéseket csak azért tudják megtenni,mert mindig akad egy balek akit be tudnak hálózni.

Ha SENKI nem lenne annyira hiszékeny,és végre felfogná,hogy a MUNKÁÉRT NEM MI FIZETÜNK ELŐRE hanem nekünk fizetnek,akkor a csalók is hiába adják fel a hirdetésüket nap mint nap,ha senki nem lesz aki fizessen nekik..

Saját magunkat kell megváltoztatni gondolkodásmódban,és nem másokat okolni a butaságunkért..

Annyiszor elmondják itt is sokat hogy minden olyan munka ahol pénzt kérnek előre az csakis átverés lehet!

Ha nem olvass újságot az illető,vagy nem néz tévét,esetleg nem néz utána a neten,legalább az embereknek akik óva intik azoknak kéne hinni..

2011. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"legalább az embereknek akik óva intik azoknak kéne hinni.."

És mégis miből gondolod, hogy akár a kérdező, akár bárki, akit átvertek, előtte olvasta, amit mások leírtak?!? (Arról nem is beszélve, hogy a jószándékú buta emberek jó dolgoktól is óva intenek, csak azért, mert az ő gyerekes világukba az nem fér bele.)

2011. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 09:59

ne nevettess már!


-Néz tévét az illető? (mondjuk van aki nem)

-Hallgat rádiót? (tegyük fel azt sem)

-Olvas újságot,olvas neten?? ( bár kétlem hogy lenne olyan aki ezt sem csinálja de tegyük fel hogy van ilyen ember aki ezt sem teszi meg)

- vannak kollégái,rokonai,barátai akik elmondják hogy a tévében láttam,rádióban hallottam,olvastam a neten hogy ezek mind csalásokra épül..(ezt már senki nem mondhatja hogy nincsenek ilyen emberek körülötte)

Akárhogy vesszük a környezetünkben igenis van egy forrás ahol megtudja hogy NEM SZABAD ELŐRE FIZETNI MUNKÁÉRT MERT CSALÁS!


Ha egyik sincs akkor hol él az illető? A holdon???

2011. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-nem is olyan régen volt a fókuszban pont erről szó.

(ha tudnám hogy melyik időpont volt,és tudnám hogy kell utána járni,megkeresném a riportot és belinkelném szívesen

- Nem is olyan régen pár újságban elmondták hogy bizonyos piramis játékokkal,és bedolgozós munkákkal vigyázzunk..

-nem is olyan régen a petőfi rádióban egy ügyvéd beszélt arről hogy milyen "ál" cégeket pereltek be,mert becsapták az embereket.

A neten meg magad is találhatsz erről sok infót.Akár itt a gyakorin is.Csak elő kell keresni a régi kérdéseket ami kábé így kezdődik "szerintetek ez valós meló lehet??"


De nem kell ahhoz nagy ész,hogy tudjuk bizony átveréssel van dolgunk..

Mert ki az a lökött aki elhiszi,hogy napi 3-4 óra melóval,otthon dolgozhat havi 200-300 ezer forintos fizetésért?és ezért nem kell mást csinálnia csak borítékolnia..Tényleg van aki ezt elhiszi?? Na azt akkor nagyon tudom sajnálni..Ezzel le is zártam a veled való vitát..(tudod okos enged....)

2011. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!