Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent aránycsalás "tdc....

Torrent aránycsalás "tdc. Jar" nevű fizetős progival?

Figyelt kérdés

Előre szeretnék megkérni egyes embereket, hogy nem kérek a kioktató szerepből, hogy minek csalni, szánalmas vagyok és hasonló dolgok! Köszönöm!

A minap olvasgattam interneten, és találtam ezt az oldalt [link] az illető saját készítésű programról ír, regisztrálni kell rá, gondolom neki kell fizetni és ő ad egy kódot a programnak amivel használni tudom! Lényeg, hogy ha csalni szeretnék az utorrentet futtatni kell hozzá, és sok torrentet tudok egyszerre futtatni "csalni" felfelé! Ha valaki hallott már erről, vagy próbálta légyszíves írja le tapasztalatait és hogy pontosan hogyan működik ez a program, mert nem teljesen világos számomra!

Üdv!


2011. nov. 29. 17:29
1 2
 11/13 csacsi2 ***** válasza:

Minthogy olvashatod, nem sokan értenek egyet ezzel. Az előttem szólónak teljesen igaza van, ha te töltesz le valamit (mondjuk napokig) és megáll a letöltés 98% -nál mert leléptek, akkor nem hiszem, hogy örülsz neki. A torrentezés lényege adni és kapni. Esetleg ha nem akarod , hogy az amit seed-elsz fogja a neted, korlátozd a kliensben. Ez sem jó, de legalább humánus.

Azon kívül hogy kicsaphatnak, gondolj arra hogy egy közösség tagja vagy és ha nem is akarod, hogy szeressenek, legalább ne utáljanak.

Versenyszellem, törtetés, vagy kevés az arányod és nem tudsz letölten?!

Amennyiben a tisztességes utat választod (azon kívül hogy a kérdésedre a többség megadta a választ), Írtam egy - két dolgot, hogy hogyan is tudsz hatékonyan torrentezni. Olvasd el és dönts belátásod szerint!

12/19 - http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

8/8 - http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 csacsi2 ***** válasza:
2011. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

itt leír 2 programot ezekkel ingyenes

[link]

2012. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!