Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Te elhinnétek, ha azt mondaná...

Te elhinnétek, ha azt mondaná valaki, hogy eddig nem találta az üzeneted a facebook-on?

Figyelt kérdés
Bejelöltem, és írtam neki üzenetet. Visszajelölt, de az üzenetemre csak hetekkel később válaszolt, mondván nem találta eddig. Más is van, aki nem találja az üzeneteit?
2011. nov. 29. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ránézek a fejére és elég szőke avagy hiányzik egy vagy mindkét szeme, esetleg folyamatosan napszemüveget hord még éjjel is és fehér bottal jár, akkor elhinném.
2011. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elhiszitek, hogy van még kis hazánkban meg a nagyvilágban olyan ember, aki regisztrál ugyan a facebookra, de nem érzi létfontosságúnak, hogy állandóan naprakész legyen a szociális hálón, és esetleg rá se bagózik, hogy mi piroslik már megint, akkor egészen hihetőnek fog tűnni a dolog.
2011. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem agyatlan... Esetleg valaki olvasta az üzenetet és nem állította vissza olvasatlanra, vagy nem is akart válaszolni, csak később meggondolta magát...Nem tom...
2011. nov. 29. 23:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő is ezt írta többek között, hogy nem ismeri ki magát a facebookon. Csak mivel azonnal visszajelölt, elég érdekes volt, hogy az üzit nem olvasta...
2011. nov. 29. 23:11
 5/7 2xSü ***** válasza:
Nézz bele itt a facebookos kérdésekbe. Láthatod, hogy mennyire triviális dolgokat nem találnak emberek. Szerintem akár még hihető is a dolog. Ismerek olyan embert, akinél az üzeneteknél a piros négyzetben magasabb szám van, mint ötven. Nem törődik vele. Az sem tudja mi az. Ha nem azonnal dobja ki a beszélgetőablakot, akkor fogalma sincs, hogy valaki üzent neki.
2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát én általába megnézem az üziket és edik megtaláltam őket szóval sztem valami másért válaszolt később
2011. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 2xSü ***** válasza:
#6 : Magadból indulsz ki és feltételezed, hogy más is úgy csinál, ahogy te. Analógia: Én szeretem a lekváros spenótot, tehát biztosan mindenki szereti.
2011. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!