Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Html programozással lehet...

Html programozással lehet hírportált építeni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A HTML nem programnyelv. Csupán annak a használatával alig valamit lehet csinálni. Még egy statikus oldalhoz is legalább a CSS-t illik ismerni a HTML mellett.
2011. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát most szomorú lettem

akkor php???

2011. dec. 2. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Az már jobban hangzik. De talán nem hírportállal kellene kezdened. Meg abból úgyis van egy csomó.
2011. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom é is h lejárt lemez, de cennek ellenére megpróbálnám, van mindennap szabadidőm, itthon ülős melüm van, és hírportálnak dolzom, és nagyon szertenék magamnak egyet. egy html oktató dvd-m van, de nekem azt mondták h azzal is lehet.....
2011. dec. 2. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
A HTML arra jó, hogy elkészíts egy statikus oldalt. Ez azt jelenti, hogy az oldal karakterről karakterre változatlan marad, amíg meg nem változtatod a kódot. Ez megfelelő lehet például egy fodrász számára, aki szeretné megjeleníteni magát a neten. De egy hírportál... Az percenként változik. És nyilván nem te fogod percenként bepötyögni az új híreket. :-) Szóval aki tanácsot adott, az valószínűleg nem áll a helyzet magaslatán. De ha mégis, akkor kérd, meg, hogy magyarázza el, hogy kell ezt HTML-lel megoldani.
2011. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na hát igen, jellemző ez a mai világunkban, h úgy segítenek az embernek, h nesze semmi fogd meg jól


azért is irtam ki a kérdést mert olvasgattam a dolgokról és láttam h a tanácsok nem nagyon stimmelnek a valósággal.

csak az a roppant érdekes, h ezek a tanácsadó szeméylek, mind csinálják maguknak a melót, kiváló programozó is van köztük és akkor nem szakad le a pofájuk szart etetni amásikkal

már bocsnat

de elegem van h barátainak sem hihet az ember

2011. dec. 2. 18:10
 7/10 A kérdező kommentje:
és azt úgy lehet h vkivek megcsináltatom az oldalt, aztán én meg csak feltöltögetem rá a cuccokat??
2011. dec. 2. 18:13
 8/10 CactusClone ***** válasza:
Hírportált építs CMS rendszerrel: Joomla, Drupal, Wordpress.
2011. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A CMS-ekhez pedig hasznos a html, nem feltétlenül mondtak hülyeséget, de tény, hogy nem mondtak el mindent.


A html ahogy elhangzott nem programozási, hanem leíró nyelv. Egy dokumentum megjelenési módját, felépítését írja le.

Statikus oldalakra jó, bár manapság ezt is ki szokás egészíteni kicsi CSS-el és esetleg javascripttel.


Komolyan alkalmaázokhoz/oldalakhoz valami szerver oldali nyelv is kell, ilyen például a php. Ezzel és az előbb említett technológiákkal már igen sok mindent meg lehet tenni!

2011. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
2011. dec. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!