Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem úgy volt, hogy nincs...

Nem úgy volt, hogy nincs időkorlát a youtube-on?

Figyelt kérdés
Fel akarok tölteni egy 20:37-es videót de valamit kiír, hogy adjam meg a telefonszámomat ha szeretném, hogy publikus legyen. Hogy tudnám ezt ingyen megoldani?
2011. dec. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hogy 15 perc a max.?
2011. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én olyat hallottam, hogy korlátlan. Vannak fent a youtube-on filmek is teljes hosszúságban (kb másfél óra). De nem tudom, hogy ezt meglehet oldani ingyen vagy ha fizetni kell akkor mennyit
2011. dec. 4. 17:53
 3/7 Argloss ***** válasza:

Van 15 perces időkorlát, de ha egy sms üzenettel igazolod, hogy a felhasználóneved hozzád tartozik, akkor eltörlik ezt a korlátozást elvileg...


[link]

2011. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ez kb mennyibe kerülne?
2011. dec. 4. 18:22
 5/7 Argloss ***** válasza:
A linken található oldal magyar. Azt írja, hogy annyiba kerül amennyibe egy normál SMS kerül. Az én tarifacsomagommal elvileg ez 40ft körül lenne, de nem próbáltam, szóval nem tudom...
2011. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az a böngésző amit használok (Comodo Dragon) az angol nyelven írja. Utólag megnézve a Google Chrome-on meg magyar. :)
2011. dec. 5. 16:44
 7/7 Argloss ***** válasza:
Valószínűleg olyan nyelven jelenik meg amilyen nyelven használod a youtube-ot. Az alján át is lehet állítani a nyelvet egyébként, bár ezt elfelejtettem megjegyezni amikor írtam a linket. :)
2011. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!