Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet szolgáltatók...

Az internet szolgáltatók tényleg figyelni fogják, hogy hány gépre van rákötve a net?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha van pl egy UPC netem, és azt nem egy gépen, hanem mondjuk routerral megosztom, akkor azt bemérik, és megbüntetnek... Informatikát tanulok nem érzem igaznak, hogy van ez?
2011. dec. 5. 05:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem figyelik,nem is tudják,meg nem is érdekli őket
2011. dec. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És állítólag a tv-be is volt.. sztem se tudják figyelni és semmi közük hozzá...
2011. dec. 5. 06:14
 3/11 anonim válasza:
És annak, aki nem védi a hálózatát, és a szomszéd is használja, akkor majd azt is megbüntetik, ez mekkora hülyeség...
2011. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia :)

Figyelik !! de router után kötött SZ Gépeket már nem tudják

figyelni :)


De bünti jár ha a szomszédoddal közösen 1 netet használtok :)

2011. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De már mióta figyelik... Nekünk egyszer rá is kérdeztek, hogy van-e router, merthogy ők úgy látják van. De amúgy meg leszrják, amíg fizeted a számlát.


Előzőnek: ha a szomszéd használja a neted, azért viszont zabosak, akár engedéllyel, akár engedély nélkül. Olvasd el a szerződést, benne is van, hogy nem oszthatod meg a netet. Házon belül nem izgatja őket, házon kívül már igen!

2011. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MA:10:54 nek


idézem (De bünti jár ha a szomszédoddal közösen 1 netet használtok :) )


olvasd el türelmesen :)

2011. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

6:32 vagyok, lehet még korán volt...


Én is osztom, de csak magunknak. Viszont ahogy ezt látom, a szomszédokét is, amik között vannak nem levédett hálózatok. Ha egy olyanra rácuppan egy harmadik szomszéd, akkor melyiket akarnák büntetni ? Amelyik kihasználja a helyzetet vagy amelyik nem elég okos vagy tojik bele, hogy ezt megakadályozza ? :)

2011. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2011. dec. 5. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:

:))


Még valamit ha én megengedem hogy a wifi hálózatomról netezen a szomszéd az az én saját jogos problémám


De pénzt már NEM kérhetek érte !!

én személyesen ismerek 2 embert akik meg engedték a szomszédnak hogy csatlakozzanak a WIFI hálózatukra

És nem kérnek érte pénzt

az egyik a t-com nál dolgozik :))

2011. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :D Csak házon belül osztom meg Wifi-n és LAN-on..
2011. dec. 6. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!