Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Társkeresőn miért van ennyi...

Társkeresőn miért van ennyi jó csaj?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy társkeresőre. Akit akartam meg is néztem. Egyik nap azonban nem volt semmi dolgom és elkezdtem nézelődni. Teli van jó csajokkal. Na de miért? Kizárt, hogy ezek a csajok ne találjanak maguknak valakit. Egy csomó csajnál van fent bulizós kép, szóval nem otthonülő depressziós csajokról van szó!
2011. dec. 10. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

A 80%-a kamu, és valami bu*i adja ki magát csajnak :D

A maradékból 18% meg csak unalomból van fent, vagy szórakozik, és kb 2% az igazi.

2011. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes b*zik lehetnek. Mert csajos stílusban írnak és a csajos képeiket sehol nem találtam /nem netről szedték/.
2011. dec. 10. 22:40
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Akkor Ők nem a 80%-ban vannak hanem a 18%-ban, vagy a maradék 2-ben.
2011. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

ma 22:34


ez így van :) sajnos egyesek össze keverik a társkéső és a közösségi oldal fogalmát! :(

sokszor van az hogy még a oldal tulajdonosa is ugy vélekedik pl: a saját társkereső oldalán ,,vagy kapcsolatba,, hogy (elég jó közösség összejött az oldalon)

ami HIBA !


Vannak társkereső oldalak ami fizetős de az ember balga mert azt hiszi hogy ami egy ilyen oldalon fizetős az már sex oldal ,pedig koránt sem!

2011. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

"Kizárt, hogy ezek a csajok ne találjanak maguknak valakit"


Talán nem csak úgy "valakit", tehát bárkik keresnek... Hanem az igazit, aki a bulikon nem jött szembe velük...

2011. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
szórakozásból is lehetne ott,nem csak azért hogy párt keressenek. lehet van barátjuk amúgy, csak feljárnak oda is barátkozni,néha én is felnézek chatre.persze nem párt keresni:)csak néha jó új embereket megismerni!
2011. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De naívak vagytok! Ezek a csajok pénzes pasikra vadásznak, csórikkal szóba sem állnak. A legtöbb közönséges prosti, de a képek egy része sem valódi. Írsz neki, találkoztok és megjelenik a szépség helyett a "barátnője", a kb. 100 kilós elefáni. Kamu az egész.
2011. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 vagyokakilehetek ***** válasza:
miből gondolod hogy az aki jól néz ki az könnyen is tud szerezni magának párt?? ez már előírás?? ugyan már, ébredj fel. a való világ máskápp működik mint gondold..
2011. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Dehogy is. Gondolkodj már egy kicsit. A jó csaj sokkal több emberrel találkozik mint az aki nem jó. Ezért is tudja maját rendesen kisminkelni és ezért vesz fel divatos ruhákat.

Ha meg emberek közt van akkor meg 100 ezer pasi mászik rá, mivel baromira dögös. Hogy nincs egy ilyen csajnak pasija?

2011. dec. 11. 14:38
 10/17 anonim ***** válasza:
minden ember más,honnan tudod hogy pasi kell neki?lehet a nőket szereti:D
2011. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!