Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon van egy alkalmazá...

A facebookon van egy alkalmazás vagy valami amin megnézhetem a 8 rajongómat sorrendben. Annak mi a neve és hol nézhetem meg?

Figyelt kérdés
Állítólag ez úgy számolja ki hogy akivel én a legtöbbet leveleztem meg aki engem a legtöbbet néz az az első.
2011. dec. 14. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások lekérik az adatot az oldaltól. Csak olyat lehet, amit számon tart: kommentek száma, like-ok száma, megosztások száma. Mivel az oldal nem figyeli és jelzi ki azt, hogy kik látogatják a profilodat, egyik alkalmazás sem képes erről adatot szolgáltatni. Ha ilyet látsz, az átverés, és csak a kíváncsiságot kihasználva próbál rávenni a használatára.
2011. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam és a neve Top fans szóval van ilyen.... -.-
2011. dec. 21. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazás leírása

My Top Fans analyzes your interactions between your friends and you and calculates which are the friends that share with you the most.


Azt csinálja, amit írtam. Kiszámolja a lekérhető adatokból a toplistát. Az, hogy ki néz téged, nem egy lekérhető adat.

2011. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!