Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik torrent oldalak a...

Melyik torrent oldalak a legjobbak (magyar nyelvű)?

Figyelt kérdés
Mert keresek 1 dokumentumfilmet, de torrentben eddig még nem találtam sehol. Pedig fontos lenne. Ha valaki tud segíteni: A villanykörte összeesküvés-t keresem. Eddig 1 torrent oldalon sem találtam, és igazából nem torrentes letöltést se tudok.
2011. dec. 14. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Bitholro Trackeren fent van. De sajnos zárt torrent oldal, és a meghívózás is szünetel.
2011. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Bithorlo
2011. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nCore
2011. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőhöz: Lehetne, hogy elküldd nekem a torrent filet?
2011. dec. 14. 20:37
 5/8 csacsi2 ***** válasza:
Torrent fájlt?! Nem őrült meg hogy kiadja a személyes azonosítóját (passkey)! Mellesleg sajnos nehéz időket élnek meg a Magyar torrentoldalak és a legjobbak mind meghívósak. Olyan 1500 már vehetsz valakitől aki eladja.
2011. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a passját kértem. Letölti a torrent filet, és azt már el tudná küldeni mondjuk mailben. Soha nem kérném az adatait senkinek.
2011. dec. 14. 21:30
 7/8 csacsi2 ***** válasza:
A torrent fájl tartalmazza a passkey -t.
2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Egy kis keresés után (feliratos)

[link]

vagy..

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!