Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore torrent oldalra hogyan...

Ncore torrent oldalra hogyan lehetne bejutni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet meghívót kérvényezni a főoldalon vagy ha fenn vagy BitHUmenen ott is kiosztanak heti 10db meghívót. Vagy ismerős küld neked. De a facen ahogy kiírják hogy 100ft ért adnak meghívót nehogy elhidd. :)
2011. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nincs olyan ismerősöm aki fent lenne bithumenen vagy ncore-on. Így nem tudom hogy kaphatnék meghívót.
2011. dec. 15. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez statisztikailag is lehetetlen.
2011. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan ismerősöd aki meg tud hívni akkor sehogy.

Az ilyen pénzes meghívós baromságoknak meg nehogy bedőlj mert csak átvernek, az nCore soha nem árul pénzért meghívót.

2011. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet tudnék küldeni. fent vagy mondjuk tvstore-on? mert nekem oda kellene meghívó. ha ott fent vagy, akkor se tudnék azonnal küldeni neked. még csak tag rangom van ncore-on, ezzel pedig csak akkor tudok küldeni ha az oldal "támogatottsága" (értsd pénzben) 100%. most 70%-on áll. ez lehet karácsonyra eléri a 100at.

ha érdekel, akkor privátba írj.

2011. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12:13 : Küldtem privátot.
2011. dec. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!