Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy oldal DDOS-olása LOIC-al...

Egy oldal DDOS-olása LOIC-al illegális? Vagy jár érte valami bírság vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Illegális.Bírság nem csak börtön :D
2011. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mitől illegális? Végül is csak felkéréseket küldözget. Amikor belépsz az oldalra akkor is küldesz párat...
2011. dec. 17. 17:29
 3/18 th3.w1z4rd válasza:
100%
na figyu.a LOIC program letöltése,és használata nem illegális,ha a saját rendszered biztonságát teszteled!eredetileg a LOIC azért jött ki hogy teszteled a tűzfalad,szervered meg ilyenek. nem hiába az első verzió nem rejti el a támadó ip címét!!!mivel tesztelés alkalmából jött ki,de hirtelen híres lett.mikor körülbelül 1500-5000 internetező megtámadta a paypall és a mastercard oldalát.ki is ütötték egy időre. az anonymous hacker csoporttal.és most törvényt akarnak hozni rá,mivel nem tartóztathatnak le 5000 embert mert egy időben elindított egy programot.és erre akarnak törvényt hozni az usa-ban.eddig csak azt tartóztatták le aki szervezte a támadást,igaz hogy tudnának 5000 embert letartóztatni?bár akkor a paypall megérdemelte mert elvette a jogot pár oldal támogatásától.szóval ha magad használod nem tudsz sikeres támadást indítani.nincs olyan erős neted. ez direkt arra alapul hogy egyszerre sokan küldjenek kérést a szervernek... de amúgy illegális,és még nem rejti el az ip címed sem,mert ahogy az előbb mondtam,ez csak rendszer tesztelésére készült.de az anonymous elkezdte használni, több cég oldalát is kiütötték vele,meg kormány-rendőrségi oldalakat.igy hires lett,és több tízezren töltötték le.persze én is használom:)de vigyázz mert ha megtámadsz valami oldalat,és elkapnak megszívhatod.bár mi már támadtunk vele,sikerrel is jártunk.ha netán támadni akarsz olyan oldalat ami megérdemli,szólj:D
2011. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

9gag.... szerintem bőven megérdemli...

A hasonló ótvar szemét oldalak mint puruttya meg netszar is bőven megérdemelni de azokhoz nem kapnék sok segítséget.

Ha proxyn keresztül használom LOIC-ot támadásra akkor mekkora eséllyel kapnak el? Egyáltalán mekkora büntetés járhat egy ilyenért?

2011. dec. 18. 08:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen , sajátra nem az, de ha másnak akarod ddosolni akkor már az.
2011. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 th3.w1z4rd válasza:

igen a netszar megérdemli!mindenkinek kiteszik a képét,és nem törlik le.hiába jelentenéd fel,amerikában van a szerver.sokan megfenyegették a szerver tulajdonosát,de mindhiába.amerikából nagy az arca.mindenkivel ízetlenkedik.

eredetileg proxy szerverrel nem tudnának,de a ddos támadás a neten múlik. a proxy visszafogja a neted.lassú lesz.de amúgy illegális,és büntetik.attól függ milyen oldalat ütsz ki vele,ha valami "híresebb"oldalat akkor az oldal ügyvédei szétszednek.de ha valami kisebb oldalat és az oldal tulaja nem jelenti be a rendőrségen.akkor semmi.:)

2011. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 th3.w1z4rd válasza:
de alapvető hogy proxyról támadj!mindenki úgy csinálja,úgy nem kaphatnak el.de oda több ember kéne...és soha nem tudják meg ki tette.nem tudom a LOIC mostani verziója már el a rejti a támadó ip címét. a program fejlesztője azt igérte hogy a következő verzió már elrejti az ip cimet.nem tudta hogy ilyen felkapott lesz a programja.bár a usa kormánynak nem tetszik ez a progi,de nem tehetnek ellene semmit.
2011. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 th3.w1z4rd válasza:
ja még annyit hogy én nem proxy szerverről szoktam támadni,vagyis arról,de nem ilyen lassú programokról.ami úgy visszafogja a neted hogy a googlet 5 percig tart megnyitni.real hide ip progi.igaz fizetős.és az ilyen programok azért lassúk,mert az ingyenes verzió csak amerikai ip cimet ad. a fizetős pedig azt ad amilyet akarsz. de az drága,igaz van egy kiskapu.van hozzá "CRACK" így ingyen használhatod,én erről netezem mindig.olyan gyors hogy észre sem veszem... nem fogja vissza a neted,csak egy kicsit.de azt nem venni észre.szóval igy nem tudják ki vagyok,és hol vagyok:)
2011. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok ember kell hozzá, 21-én elvileg jó sokan lennénk akik támadnánk(4chan anonok)

proxy-nál mondjuk a Tor-ra gondoltam vagy gondoltam arra is hogy egy olyan klienssel kezdenék neki ami bothálózaton keresztül tartja a kapcsolatot így azt lehetetlen leközvetni.

2011. dec. 18. 10:30
 10/18 th3.w1z4rd válasza:

tor a leglassúbb! töltsd le azt a progit amit mondtam.van hozzá crack,és ingyen használhatod a fizetős verziót.

az full gyors! ha tudsz angolul menj fel az anonymous hacker csoport irc chat-jére.ott tudsz velük beszélni.

2011. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!