Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy oldal DDOS-olása LOIC-al...

Egy oldal DDOS-olása LOIC-al illegális? Vagy jár érte valami bírság vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:12
1 2
 11/18 th3.w1z4rd válasza:
amúgy nem használsz skypeot vagy valamit?:)
2011. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget és nem, nincs skypeom.

Ha érdekel itt van egy thread erről: [link]

Nem tudom meddig lesz még fent de azért beraktam hátha még elkapod.

Azt ajánlották hogy a HOIC-ot használjam inkább mivel az oldalnak dinamikus IP-je van és percenként változtatja kb.

2011. dec. 20. 13:12
 13/18 A kérdező kommentje:
Az a gond a programmal hogy ha elrejtem az ip-m akkor viszont nem megy a hálózat eléggé. Google-t kész szenvedés volt betölteni.
2011. dec. 20. 14:03
 14/18 A kérdező kommentje:
oh, elfelejtettem átállítani az országot ~.~ most már ausztriában van ~.~ sokkal jobb
2011. dec. 20. 15:18
 15/18 anonim ***** válasza:

th3.w1z4rd

te hol találtál a Hide my IP vagy Easy hide IP-hez hasonló progikhoz crack-et?? én lassan 3 hónapja keresek és még mindig semmi.... vagyis találtam már egyhez de az csak a Firefox-ot támogatja....

2012. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Btk 300/C paragrafusa szerint („Aki adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza, vétséget követ el”) két évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.
2012. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
th3.w1z4rd hülyeséget beszél nincs olyan Loic verzió ami elrejti az ip és DDosolni botnetel szokás botnet működése annyi hogy megfertőzöl egy csomó számítógépet backdoor vírussal és van egy központi (szerver ahova küldi az adatokat hogy Online-ak e ) és ezt a szervernek az ip szokták úgy elrejteni hogy Tor hálozaton megy az adat így lekövethetetlen hogy ki az. És a te számítógéped nem is vesz részt a támadásban.Támadás fajtái Syn flood, ping of death stb.
2015. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jokat rohogtem ezen a threaden. Ennyi szakertot :)


Szerintem DDOS helyett menjetek el moziba, vagy olvassatok Disney konyveket, esettleg legozzatok.

2015. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!