Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire elég az 500mb net?

Mire elég az 500mb net?

Figyelt kérdés
Mobil telón való netezéshez .
2011. dec. 18. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Weboldalak böngészésére, ami csak képből és szövegből áll. Híroldalak, vagy közösségi oldalak. A bennük található médiamennyiség éppen eleget növeli az adatforgalmat.


De ha tudod hogy nagyjából mennyit netezel, azt kell beosztani napi ~16MB-ba. Videónézés, és ezeken felül letöltés kizárva.

2011. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Böngészésre, de még aközben is kerüld az olyan oldalakat, ahol több a reklám, mint a tartalom (pl. origo, index)!
2011. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a facebook? ugye az ingyenes t-mobilokonak . de igy is?
2011. dec. 18. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A facebook egy változata ingyenes, de 500MB elég sok mindenre.


Nekem havi 40-50 MB szokott lemenni a 150-es keretből, holott minden nap a buszon haza felé 1-2 órát netezek.

Hír, email olvasás, stb...

2011. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Flash tartalmakra nem, ilyen a legtöbb hírportál és a letöltések (filmek, videók). Levelezésre stb. elég.
2011. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2GB-os mobil netem van 3 hónapja és így sikerült 1GB adatot forgalmazni, pedig van amikor 3-4 órát is nyomom egy nap telón.

Tehát az 500MB nagyon sok mindenre elég ha nem töltesz le semmit, akkor naponta több órát használhatod.

2011. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én nekem most lett 500 mb-os netem telón. Minden nap felnéztem fb-ra, és nem az ingyenesre, hanem amit androidra csináltak. Ha láttam valamit neten egyből megnéztem, igaz, hogy opera minit használok ami jóval kevesebb mb-ot esz meg mintha pl. az origo-val nézném meg, vagy bármilyen más böngészővel. De így is... 1 hónapja használom, és még mindig nem kaptam meg így 31.én se, hogy elhasználtam volna az 500 mb-ot. Minden lehetséges dolog be volt állítva a telómon, emailtől kezdve az is, hogy kapjak értesítést ha üzenetet vagy ilyesmit kapok facebookról. Tehát 1 hónapra, az 500 mb bőven jó :))
2012. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!