Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a facebookról?

Mi a véleményetek a facebookról?

Figyelt kérdés
Egy remek dolog, vagy hülyeség, milyen hatással van a kapcsolatokra, a világra? :D
2011. dec. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
jó is és rossz is! röviden ennyi! :D
2011. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy 50 oldalas tanulmányt megérne. Van aki már ott éli az életét, mindent megoszt akár vadidegen emberekkel is. Nekem nincs facebook adatlapom és nem is lesz. Nem gond ha használod, csak mint minden másban itt is a mérték a fontos... Szerintem.
2011. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehersracnak teljesen igaza van .
2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szamomra eleg hasznos. Mivel kulfoldon elek, ezen keresztul tartom a kapcsolatot az otthoniakkal. Az elofizetesemben van korlatlan net, igy nem kerul plusz penzbe, a hazatelefonalas viszont nem lenne olcso. Es neha egy kep tobbet mond minden szonal, ugyebar.
2011. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szinte csak chat-elek rajta. Szó sincs arról, hogy az életemet ott élném. Persze valamennyire része az életemnek, de simán megvagyok nélküle :D
2011. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg lehetne egy 50 oldalas tanulmányt írni belőle. Egyet kell értsek. A Facebook, mint oldal, mint rendszer nagyon jó véleményem szerint. Könnyen kezelhető, sok oldalú, magánszemélyeken kívül cégeknek is van keresni valója fent, hiszen népszerűségének köszönhetően egy remek reklám felület is.


A probléma nem a rendszerrel, inkább a felhasználóival van. Főleg a fiatalabb korosztályra célzok. Nem helyes, hogy megosztogatják életük minden momentumát. Egyesek túl sokat használják. Olyan dolgokat látok ismerőseimtől, amik nem tartoznak rám. Pedig erre is lenne megoldás, be lehet állítani, kinek jelenjen meg egy adott "állapot". Lehet, szimplán lusták az emberek ezt használni. Sokan abszolút csak unalom űzésből használják, lehetne értelmesebb dolgokra is fordítani az időt. Szerintem bizonyos értelemben nem "egészséges" a fiatalok Facebookos szokásai.


Ami nagyon jó, hogy lehet tartani a kapcsolatot más emberekkel, akikkel amúgy ritkán találkozik az ember, akár lehet távoli rokon, közeli hozzátartozó, barátok, stb...

Sajna az is benne van a pakliban, hogy tönkre tesz kapcsolatokat, de ahogy mondtam, nem a rendszerrel, a használóival vannak a gondok...

2011. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jó butaságszűrő.

Olyan dolgokra jöttél rá másokkal kapcsolatban,amit sosem tudtál volna meg.

Sajnos az emberek 70-80%-a nagyon egyszerű,buta,és erre a facebookon jöttem rá.

2014. ápr. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!