Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a net a torrenttől?

Miért megy el a net a torrenttől?

Figyelt kérdés

Nos a probléma a következő, UPC Fiber Power 30-as netem van, 30 Mbps letöltés és 3 Mbps feltöltés. Már elég rég óta fennáll ez a probléma ha mondjuk egy filmet szeretnék letölteni és nem korlátozom le a letöltési sebességet, egy idő után csak úgy elmegy a net, ilyenkor a router restartolásával visszajön. De elég idegesítő átfutkozni a másik szobába 500Mb-nyi letöltés után. Ha mondjuk lekorlátozom 1 Mbyte/s -re akkor tovább bírja, de van amikor úgy is elmegy. Az uTorrentet frissítettem 3.0.0-ás verziót használok, megpróbáltam közvetlenül a modemre csatlakozni, úgyis ugyanez a helyzet, csak talán egy kicsit később megy el a net.

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. :)


2011. dec. 21. 20:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a patchet, beállítottam a kapcsolatokat 100-ra, de ugyanúgy elmegy a net. :\
2011. dec. 22. 19:40
 22/23 csacsi2 ***** válasza:
Akkor sajnos gyenge (régi) a modem. A beállítások amiket írtam azok attól függetlenül hasznosak, hagyd úgy. Ennél többet nem tudok írni. Haveromnak a modem csere oldotta meg a szakadást. Sok sikert és kellemes ünnepeket!
2011. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg én is le fogom cserélni a modemet, nagyon szépen köszönöm a segítséget, és a többieknek is.

Boldog karácsonyt neked is. :)

2011. dec. 22. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!