Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megzavarodsz fészbúk nélkül?

Megzavarodsz fészbúk nélkül?

Figyelt kérdés
Nem bírod ugye? Muszáj még a buszon, vonaton, metrón, villamoson, héven is nyomkodnod az érintőképernyős telcsiden lájkolni, meg posztolni? :D Ha nem lenne megpusztulnál, hogy nem tudsz minden percben online lenni? :D:D
2011. dec. 22. 11:54
1 2
 11/20 anonim válasza:
NEM (sőt jobb is nélküle)
2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én már fél éve tiszta vagyok, nem használom ezt a szert (mert ezt lehet drognak is nevezni, ha valaki nem kapja meg az adagját az depressziós lesz), de nem is hiányzik, pont asok hülye ember miatt töröltem magamat. Pedig lehetne ismerősökkel tartani a kapcsolatot, de sajnos a sok elme rozzant nem arra használja amire ki van találva.
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi van PC mit ittál ?
2012. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
MEG! ennyi!
2012. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem! ha nem lenne a gyakorikerdesek.hu akkor zavarodnék meg! :D

na irány a jútúb!

2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ma töröltem, de még 18-áig él.. XD

Na így szabadulj meg tőle..

2012. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Igen meg, mert az unalmas, szabad perceimben (is) lekötöm magam vele.
2012. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én csak egy hónapig bírtam idegekkel a "barátok barátainak boldog ősei" napi húsz-harminc email-t, aztán élből töröltem magam a Face-ról. Egyáltalán nem hiányzik.
2012. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Jobban szeretek a buszon, vonaton, metrón, villamoson...nha szóval minden várakozásra ítélt helyen, csak úgy állni és bámulni magam elé, esetleg nézegetni kifelé az ablakon, vagy figyelni a többi embert, de persze csak óvatosan nehogy feltűnjön nekik.

Szerintem ez sokkal jobb elfoglaltság. A kedvencem mikor egyenesen bámulok magam elé és közben kicsi balra döntöm a fejem. Ilyenkor úgy érzem lefelé haladok egy lépcsőn. Volt, hogy ezt hangosan meg is jegyeztem a mellettem állónak, aki utána nem állt már mellettem, de mivel nem találkozom vele az életben többet ez valószínűleg, egyikőnkben sem hagyott mély nyomot.


Régen különösen érdekelt, hogy tudnak a csajok az órán, mellettem egyfolytában az iwiwen lógni. Ismerőseik fényképeit bámulva. Persze az órai anyag nem volt soha túl érdekes. Az ember megértette a feladatot és általában meg is csinálta az első öt perc alatt. Éppen ezért egyszer én is kipróbáltam milyen. Sokáig nézegettem az ismerőseim fényképeit de nem találtam meg a fonalat ebben a tevékenységben. Inkább hanyagoltam később is.

Ellenben nem tanúsítottam neki különösebb figyelmet. Mennyivel jobb ezeket az unalmas pillanatokat például magam elé bámulással tölteni. Ha ülök jobban szeretem a fejem kicsit jobbra dönteni. Ilyenkor arra gondolok, hogy a világ enyhén oldalra billent és ha most el szeretnék jutni valahová milyen irányból lenne érdemes megközelítenem az ajtót...


Arra viszont rájöttem, hogy teljesen felesleges azon felhúzni magad, hogy más ember mivel tölti az unalmas értelmetlen üresjáratokat az életében...

2012. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Eszelős!

De tetszett amiket írtál :DD

2012. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!