Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ilyen oldalaknál hogy...

Az ilyen oldalaknál hogy tudom leszedni a jelszót?

Figyelt kérdés

Itt egy példa pl.

[link]


valaki elmagyarázná részletesen hogy miután letöltöm egy ilyen oldalról amit akarok,utána hogy tudom elérni a jelszót?


2011. dec. 23. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A belinkelt tartalom nem tartalmaz jelszót. Egy mappán belül vannak zeneszámok, ha letöltöd ugyanúgy fog a gépeden is megjelenni.


Lehetséges, hogy te olyan reklámra kattintottál ami fizetős oldalra vezet, ezért kér jelszót. Torrentnél mindig a "download torrent" linkre kell kattintani. Egyrészt az az ingyenes, másrészt nem jellemző hogy jelszóval látnák el a tartalmat.

2011. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de itt az van hogy ha megnézed a tartalmat a számok mellett van egy ilyen hogy "readme".Na most abban van egy link ahonnan elméletileg le tudnám tölteni a jelszót ahhoz hogy le tudjam játszani a már letöltött számokat.Csak én az ilyen belinkelt jelszavas letöltéseknél sosem sikerül.
2011. dec. 23. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Az mp3 formátum nem tartalmazhat jelszót. Mivel ez az album még több mint 3 hét múlva jelenik meg, ez nem lehet igazi, hiszen ahhoz legalább 1 példányt meg kellene venni, hogy terjeszteni tudják.


Más oldalon pedig írják a jelszókérés mellett, hogy ez egy fake (hamis) torrent. Úgyhogy szerintem töröld, mert az csak a jobb eset, hogy nem tudod lejátszani, a rosszabb az lenne, ha még vírus is lenne benne.


Az állítólagos jelszót tartalmazó link is egy Survey oldalara vezet, aminél a telefonszámod megadása után ezrekkel terhelik a számlát vagy veszik le a pénzt. A torrentben pedig mp3-nak álcázott fájlok vannak.

2011. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!