Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új felhasználóként indítottam...

Új felhasználóként indítottam egy aukciót a Vaterán, viszont történt valami, amit nem látok át teljesen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval el szeretnék adni valamit licitálással, 13ezer ft-os villámáron.

A kiírás után valaki írt egy hozzászólást, hogy elvinné 13-ért, de nem előre utalással (ahogy a licitben áll), hanem utánvétellel. (Jó az értékelése, úgyhogy nem látom akadályát.)

Amit nem értek, miért nem ütötte le a villámárat? Meg lehet egyáltalán változtatni a szállítási módot? Ez esetben (és, ha már leütötte), akár azt is mondhatja, hogy én álljam a szállítási díjat? (Úgy határoztam meg, hogy a vevőt terheli.) Vagy egyszerűen csak kíváncsi, hogy szeretnék-e várni a licitekre? Ennek lenne értelme? A villám ár fölé nem nagyon szokott menni a licit, gondolom. Viszont, ha így van, illik/szabályos azt mondani, hogy várjon még a leütéssel?

Bocs a sok kérdésért!


2011. dec. 25. 16:57
 1/2 Detro válasza:

Azért nem ütötte le mert nem mindenki engedi az utánvéttel való vásárlást. Nem tudom miért nem is érdekel csak néha engem is idegesít. Annyi a teendőd hogy mondod neki hogy üsse le utána te is és ő is kap egy e-mailt a partner adatairól. Ezután már e-mailben megtudjátok beszélni, hogy ok utánvéttel elküldöd neki de ő állja a szállítást.

Ha elfogadja AJÁNLOTTAN feladod és kész ha mégse veszi át akkor a csomag visszajön neked. Egyébként a licit valóban nem szokott magasabbra menni mit a villámár.

2011. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Hasznos volt!
2011. dec. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!