Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az idővonallal facebookban...

Az idővonallal facebookban (timeline) kapcsolatos kérdések - MINDENT (még korábban törölt kiírásokat is FELFEDi)? Lehet a Timeline-ról törölni dolgokat utólag?

Figyelt kérdés
Az idővonalon facebookban (timeline) lehet törölni a korábbi fali üzeneteket, mások falára, általam kiírt üzeneteket? Illetve ha törlöm ezeket a timeline beállítása előtt, akkor nem fognak megjelenni, vagy MINDENT felfed, amit eddig írtam? Vagyis így az egész "életed" fenn van?
2011. dec. 30. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem igen :D


Nem lenne baj, ha rájönnének az emberek: tetteiknek a neten is következményeik vannak.

2011. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tudja megjeleníteni, ami most is létezik. Ha valamit nem akarsz megmutatni másoknak:

1. töröld

2. alapból ne is hozd létre


Ha már töröltél valamit, az oldalon nem látszik, így azt más sem tudja neked megint megmutatni. Viszont a Facebook valójában semmit nem töröl, csak rejtetté teszi. Úgy osszál meg képeket, bejegyzéseket és bármit, hogy az soha nem fog eltűnni, az oldal akkor is tárolja őket ha törlöd az adott tartalmat vagy a profilodat. Ezért mondják, hogy za internet nem felejt, és lehet neked is pár év alatt benő a fejed lágya, és szívesen eltüntetnél olyan dolgokat ami ma még "menő".

2011. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 2xSü ***** válasza:
(Csendben megjegyzem, hogy eddig is visszanézhető volt az összes bejegyzésed egészen a Facebook regisztrációdig, bár kicsit többet kellett hozzá kattintani. Most könnyebben visszakereshető ugyan, de te is könnyebben tudod módosítani a múltadat, elrejteni azokat a bejegyzéseket, amik nem relevánsak, kiemelve azokat, amelyeket inkább szívesen látnál a profilodon.)
2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tényleg mindent visszalehet nézni? Kérlek mondjátok meg hogyan, nagyon kíváncsi vagyok miket írtam ki régen.
2012. jan. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 2xSü ***** válasza:

Persze, hogy vissza lehet nézni. (Azt hiszem ez triviális.)

Az idővonalon ugye nem kérdés, hogyan lehet visszanézni. A régi adatlapon egyszerűen lefele kell görgetni. (Egy idő után szükséges a „Korábbi bejegyzése” linkre kattintani.)

2012. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De már mindent töröltem és az előbb azt írtad, hogy csendben megsúgod, hogy mindent visszalehet nézni a regisztrációig, még a törölt dolgokat is, mivel a kérdező azt kérdezte, hogy a törölt dolgokat felfedi e a Timeline és erre Te azt írtad, hogy eddig is visszanézhető volt minden..
2012. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 2xSü ***** válasza:
A törölt dolgokra nem vonatkozik. Amúgy timeline nem fedi fel a törölt bejegyzéseket. Én inkább az „így az egész életed fenn van”-ra reagáltam.
2012. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!