Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobiltelefonrol akarom az...

Mobiltelefonrol akarom az internetet hasznalni a laptopomon windows alatt. Suit program megvan, latja a hardvert, de csatlakozaskor password-ot ker. Valami default jelszo ez? Hol talalom meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

én is mobilról netezek ,lapin, és semmi gondja,

ha kicsit többet írnál,lehet,hogy tudnék segíteni

2011. dec. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy irtal.Az ubuntu-s laptopomon gond nelkul , jelszo nelkul automatikusan csatlakozik, de a masik, window-os laptopomon nem.Valaki segitett itt azzal, hogy a windowsnak kell valami PCuit es akkor installalja a mobilt es lathato lesz a csatlakozasi lehetosegek kozott. Ezt rendben meg tudtam csinalni, de amikor kivalasztom es csatlakoznek akkor jelszot ker. Itt vagyok elakadva.
2011. dec. 31. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsit szűkszavú vagy,mert milyen teló,milyen szolgáltató,ez amiről szó van
2011. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, bocsanat... Azt gondoltam elvben meg lehet oldani. Toshiba laptop windows, samsung telefon, az angol "3" a szolgaltato.
2011. dec. 31. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy kell neki a Samsung KIES progi ?
2011. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!