Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routerhez köze van a problémám...

Lacikaaaaa kérdése:

Routerhez köze van a problémámnak, segítsen valaki (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egy albérletben lakom ahol egy Netgear routerrel van megosztva a net. Központi helységben van,a lakók mint pl én is vezetéknélkül kapcsolódunk rá.Az egyik lakótársam viszont folyamatosan torrentezik,állandóan rászóltam hogy hagyja abba,vagy álítson be egy sebességet amivel letölt hogy nekem is hagyjon sávszélességet.

Mit javasolnátok erre a problémára? Én arra gondoltam hogy a ruteren belül filterek segítségével előnyben részesíteném az én ip címemet míg az övét csak másodlagosba tenném. Egy a gond ezzel. A router neve és jelszava meg van változtatva.....

Esetleg azt feltörni hogyan tudom?

Nem merem factory reset alá venni mert így akkor az internethez szükséges adatok is elvesződhetnek a routerből.

Van valami más megoldás a problémámra?

Minden értékelhető választ megköszönök,és természetesen felpontozok.


2011. dec. 31. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

felhasználónév: admin

jelszó: admin

2011. dec. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Idézek:

"övét csak másodlagosba tenném. Egy a gond ezzel. A router neve és jelszava meg van változtatva.....

Esetleg azt feltörni hogyan t"

2011. dec. 31. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!