Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox 9. 0.1-gyel...

Mozilla Firefox 9. 0.1-gyel miért fagy le mindig a youtube és miért van az, hogy az Internet Explorer 8 gond nélkül lejátsza?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta hiába akarok a youtube-on videókat nézni, állandóan lefagy.
2011. dec. 31. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem a Mozilla Firefox 9.0.1 a hibás, mert én ezt használom, és semmi bajom vele (XP 32 bit). A lányom notebookján is ez a verzió fut, és tökéletes (W7 Ultimate 64 bit).
2011. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Java Free 1.6.30: ez az új, valamint az Adobe Flash Player (NON-IE) csere.

[link]

[link]

2011. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is fagy e már hülyét kapok tőle
2012. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget szarakodtam vele a chat már megy ,mindent engedélyeztetni kellett a youtub még le fagy de a chromon megtudom nézni .de majd beáll ez is .
2012. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most lett jo de rengeteget szívtam vele.A beépülő pluginok sem mindegy melyik van engedélyezve.A chat nem menet a youtube fagyott ,lassu volt.3napom ment rá.Töröltem a program fileben is .Majd végig futattam a Wise registry Cleanert,a maradékot összeszedte.Ezután uj mozilla fel/mindent letiltottam eleve/és java plugin ,acrobat ,adoba flash player telepítés.természetesen előtte régit el kell távolítani.Ezután pár óra állítás.a youtubhoz is kellett a youtube netPlayed Plugin ,hát szenvedtem vele.sok sikert !
2012. jan. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pigyu válasza:

Sziasztok!


Nekem is ugyanaz a gondom, mint nektek. Vagyis nem tudok YouTube-on vidót nézni, mert az flash playert használ és mindig lefagy tőle az egész gép. Én már mindent újratelepítettem, csak a Windows XP-t (32 bit) nem. Mit lehet ilyenkor tenni? Kérlek segítsetek, mert írtó bosszantó a dolog. :(


Előre is köszi.

2012. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csaba121 válasza:

Nálam is állandóan lefagyott, amíg nagy nehézségek árán megtaláltam a megoldást. Ez valóban nem a Firefox és a Flash hibája, hanem a


Ask tool bar pluginé.


Azonban nem elég eltávolítani a böngészőből, bár ez az első lépés. Azaz először tiltsuk le az Ask tool bar-t, majd utána távolítsuk el a Firefoxból. Ezután zárjuk be a böngészőt.


Ha már nem fut, akkor a következő lépés az, hogy a Windows Startban keressük ki a Beállítások Vezérlőpult menüpontot.

A Vezérlőpultban a Programok telepítése és törlése részt nyissuk meg és távolítsuk el az összes Ask tool bar programot. (Ha kell, ezután indítsuk újra a Windowst.)


Ezután, ha újraindítjuk a Firefoxot, akkor már rendesen fog működni. Sőt nálam még az oldalakat is gyorsabban tölti be, mint régebben.

2012. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyenkor mindenki a böngészőre fogja! A Firefox ezen verziója tényleg nem túl jó, de várd meg a frissítéseket, következő verziót. Addig meg: Előző válaszok.
2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!