Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube mostanában az alábbi...

YouTube mostanában az alábbi szöveget írja ki nekem, ha be akarom hozni az oldalt. Miért lehet?

Figyelt kérdés

"Elnézést a megszakítás miatt, de nagy mennyiségű kérés érkezett a hálózatodból. A folytatáshoz írd be az alábbi ellenőrzőkódot."


Ill. értem, hogy miért, hisz megmagyarázza, de eddig ilyen nem volt. Most mi van? Veletek is volt már ilyen? Tapasztaltatok ilyesmit?


2012. jan. 2. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen. Egyedül használod az internetet?
2012. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy a netszolgáltatódnál sokan nézték a youtube-ot, mármint úgy értve akiknek náluk van netje.


konkrétan nem találkoztam ilyennel még

2012. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, egyedül használom. Legalábbis így a házban.

Aztán nem tudom, mennyire számít ez bele, hogy a szolgáltatónál mások is használják épp.


Csak olyan furcsa ez. Ráadásul, képzeljétek, Google-nél is jártam ugyanígy. Meg kellett adnom egy kis mezőben lévő szöveget, captcha vagy hogy hívják ezt, hogy használni tudjam. De ahogy arra a szövegre rá kerestem, jártak már mások is hasonlóan. De Youtube-nál ez nálam is szokatlan, s csak mostanság kezdte csinálni...


De köszönöm válaszaitokat.

Még írjon nyugodtan, aki tud valamit a dologról...

2012. jan. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!