Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csajok és pasik IWIW alkalmazá...

Csajok és pasik IWIW alkalmazás-Az lehetséges, hogy ha probálkozom, és nem tudok belépni az alaklmazásra akk is kijelzi, mintha beléptem volna?

Figyelt kérdés

Velem egy olyan dolog történt,hogy hónapok óta nem léptem be a csajok és pasik alkalmazásra,és mégis másnak az adatlapján azt jelezte ki,hogy én pár hete be voltam jelentkezve!Az igaz,h pár hete kaptam egy körlevelet,emiatt akartam belépni,de mivel én már hónapokkal ezelőtt töröltem magam az iwiw-ről úgy voltam vele,h minden alkalmazásom ezzel megszünik ott,próbálkoztam az e-mail címemmel és jelszavammal,de nem engedett be!

Az lehetséges,hogy ha probálkozom,és nem tudok belépni az alaklmazásra akk is kijelzi,mintha beléptem volna???Vagy h karbantartás céljából beszoktak jelentkezni???

Azóta változtattam jelszót és sikerült belépnem,mert megprobálkoztam ezzel,h akk beneged-e....

De kérdem....h jelezhette ki másnak,h voltam bejelentkezve..ha még a régebbi jelszvammal se tudtam bejelentkezni....csak most,miután újat kértem...???

Azóta kitöröltem az magam az alkalmazásról......,de mivel emiatt hatalmas problémám adódott szívesen kérném a segítségeteket!


2012. jan. 2. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
én már a legelején nem tudok belépni:(
2013. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!