Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebook,...

Miért csinálja ezt a facebook, amikor nevet szeretnék változtatni?

Figyelt kérdés

Facebook-on át szeretném írni a nevemet, de nem engedi.

Ezt írja ki, miután rámentem arra hogy változtatások mentése: "A névváltási kérésedet visszautasította az automata jóváhagyási rendszerünk."


Miért csinálja ezt? Hogy lehet ezt megoldani?


2012. jan. 4. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert csak részleges változás megengedett.

Pl ha elírtad:

Volt:Sos Pista

Lesz:Soós Pista

vagy

Volt:Gőz Gizi

Lesz:Kovácsné Gőz Gizi


Így nem lehet:

Volt:Pistike

Lesz:Jancsika

2012. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem ezeket a példákat... szóval akkor a keresztnevet nem engedi megváltoztatni csak?
2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit nem lehet érteni ezen? Nem a keresztnévről van szó, hanem ha eddig Katalin voltál most nem lehetsz Eszmeralda. D e ha eddig Katlain voltál, mert elgépelted megváltoztahatod a nevedet Katalinra. Ezt írta le az első válaszoló, szerintem teljesen érhetően. Mindegy, ez az állítás egyébként nem igaz, mert bármire meglehet változtatni a nevet, Kiss Gáborról, Nagy Tamásra. A rendszer akkor dobja vissza a kérést, ha Haboscukros masni akarsz lenni, bár többnyire akkor sem. (Lásd Wiwuuscha vaok chő és társai.) Akkor ha Weöres Sándor akarsz lenni, vagy akkor ha már túl sokszor változtattál nevet.
2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Két t betű kimaradt.
2012. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én csak annyit szeretnék hogy a vezeték nevem elé kiírhassam hogy CPT. de nem engedi :P
2012. jan. 4. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sokszor változtattál nevet? Van egy bizonyos limit, amit ha elértél, nincs mód többszöri névváltoztatásra. Amúgy nekem van olyan ismerősöm, aki korábban a saját nevén volt fent, és most megváltoztatta poénból egy kamu névre, szóval nem hiszem, hogy csak részleges névváltoztatást engedélyez.
2012. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Max 3 alkalommal lehet változtatni.

Utána ha nem teszik bezárod és nyitsz egy új fiókot.

2012. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!