Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy 10 percenké...

Miért van az, hogy 10 percenként felugrik a Facebookos Farmville, és az Are You interested alkalmazás?

Figyelt kérdés
Egyiket sem használom, akárhányszor letörlöm az alkalmazásokból megint ott lesz. Van vírusírtóm rátoltam a gépre, de akkor sem hagyja abba. Rádiót hallgatok, filmet nézek, emailt írok mindig beugrik. De nem is szoktam ezeket az alkalmazásokat használni, azt sem tudom honnan került oda. Mit csináljak?
2012. jan. 4. 19:49
 1/5 anonim válasza:
nekemis! nem tudom miaz, de remélem h találsz rá választ, mert nekemis elegem van, addig nyugtasson h nem vagy egyedül :D
2012. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát.. nekem az lett a megoldás, hogy töröltem magam. LEtöröltem a böngészőmet is, aztán újratelepítettem, és újraregisztráltam. Azóta megszűnt. Mást sajnos nem tudok. :((
2012. jan. 8. 18:26
 3/5 anonim válasza:
ooh közben énis rájöttem :D kár h törölted magad, sztem elég lett volna a böngészőt újratelepíteni, mert énis azt csináltam. meg beállítottam ilyen adblock akármi bővítményt, ami így blokkolja a reklámokat, állítólag jó, ha gondolod próbáld ki teis ;)
2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És azt hol állítod be?

Mindegy:) annyira nem izgat..nem vagyok fb függő

2012. jan. 9. 18:04
 5/5 anonim válasza:
ez nem csak fb n működik hanem úgy általában hasznos neten. google chome nál van ilyen: csavarkulcs(jobb fölül) -beállítások - bővítmények- további bővítmények letöltése- népszerű és ott lesz ^^
2012. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!