Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejöhet ez a játék az emberekn...

Bejöhet ez a játék az embereknek? Esetleg van e itt olyan, aki részt venne rajt!? (blogos)

Figyelt kérdés
Tehát van egy blogom, kicsit népszerűsíteni akarom, kitaláltam egy játékot, miszerint van egy elektronikus "papír" én kiteszem és aki meglátja lementi, ráírja a saját blogjának a címét/nevét és ő szinten közzéteszi a blogján, ez egyfajta "világutazó papír" lenne :)
2012. jan. 4. 23:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, létezik már ilyen?
2012. jan. 4. 23:14
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet én nem értem, de hol a játék benne?
2012. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nos, ez baromi jó kérdés! Igazából van egy olyan játék, általában blogokon, h vannak jelentkezők és minden jelentkező az utánalévő jelentkezőnek küld egy ajándékot, mivel ez tárgyi ajándék, nem nagyon szeretnek rajt résztvenni. Amúgy ezt körjátéknak hívják, nos én ebből próbáltam kihozni egy elekteonikus próbát... Meg még anno volt egy olyan szokásunk iskolában, h mindenki írt egy üzenetet egy lapra, egy embernek :D na ezt próbáltam kombinálni :D
2012. jan. 5. 00:55
 4/16 A kérdező kommentje:

" . Amúgy ezt körjátéknak

hívják, nos én ebből próbáltam kihozni

egy elekteonikus próbát..." Itt a próbát szó helyett formát akartam, csak telefonról vagyok és a T9 bekavar..

2012. jan. 5. 00:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs sok értelme. A végén már nagyon nagy lenne a papír :P Akkor már inkább csinálj egy weboldalt, ahová mindenki beírhat általa ajánlott webcímeket, néhány szavas ajánlással, illetve leírással. Amolyan cím-megosztó portál..
2012. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 2xSü ***** válasza:

A blog arra szolgál, hogy leírd a gondolataidat, akár általánosságban, akár tematikusan egy adott témát körüljárva.


Az ilyen „játéknak” nem sok értelme van. Az olvasót hidegen hagyja. Általában azok szoktak ilyen „játékot” kitalálni, akik amúgy nem képesek valódi blogot, az olvasót érdeklő tartalommal megtölteni. Igazából csak szaporítod a neten található szemetet ezáltal (mint a körlevelek, hoaxok és egyéb releváns információ nélküli dolgok). Ha blogok közötti kapcsolatot akarsz, akkor írj blogbejegyzést más blogokon látott bejegyzésekre reagálva. Ha meg tudod tölteni a blogot tartalommal, valóban ez a te műfajod, akkor a legnagyobb problémádnak az kellene, hogy legyen, hogy bár rengeteg ötleted, gondolatod van, nincs időd őket lejegyezni. Ha nincs ötleted egy új bejegyzéshez, akkor a blog nem a te műfajod. Az ilyen „játék” is felesleges, mert kb. fél éven belül úgyis abbahagyod a blogolást.

2012. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, kicsit el vagy tévedve, nem értem miért kell ennyire túlbonyolítani...

Én inkább naplónak nevezném az enyémet, amivel nem a saját gondolataim közlöm, hanem egy adott témáról írok, a játékot csak egy kis érdekességnek gondoltam. És elárulom neked, hogy nem fogom abbahagyni fél éven belül, mivel 2 éven át nem tettem :'D a napi 70-80 látogató megvan a 140-170 napi oldalletöltés mellett :) és egyébként már elég régóta a kiemelt blogok között szerepel a blogom...

2012. jan. 5. 15:24
 8/16 2xSü ***** válasza:

Melyik mondatommal nem értesz egyet. (Esetleg az utolsó az, amit nem feltételes módban fogalmaztam meg és nem általánosságról szól.)


Nem látom a blogod, így nem tudok megalapozott véleményt írni róla. De továbbra is tartom, hogy általában az ilyen jellegű „játékok” a gportálos oldalakon szoktak feltűnni, és valóban annak a jele, hogy valaki nem talál témát, nincs mondanivalója, így ilyennek akarja mozgalmasabbá tenni az oldalt, ha tartalmasabbá már nem tudja. Lehet, hogy a tiéd nem ilyen blog, valóban van tematikája, érdekes tartalma, ami mait sok látogatót vonz be. De a fentiek miatt úgy gondolom, hogy egy ilyen játékkal rossz irányba mennél, lejáratnád magad. Ha valóban jó a blogod, akkor ne rontsd el az ilyen divathóbortokkal, amit általában a színvonal hiánya generál.

2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 2xSü ***** válasza:
Még mielőtt megrósz a gportálos jelző pejoratív használatáért, nézz körbe, milyen honlapok vannak arrafele.
2012. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de nem kell általánosítani, mert az enyém nem ilyen "gportálos", egyébként azok közt is akad pár jobb. Tehát lényegtelen, az enyém nem ilyen, mint írtam már 2 éve működik és rendszeresen kapok gratulációkat stb.
2012. jan. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!