Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Androidos telefonon a havi...

Androidos telefonon a havi 100 mb adatforgalom mire elég?

Figyelt kérdés
És mit tehetek annak érdekében,hogy tovább tartson? Pl. töltsek le vmi böngészőt? Vagy ne a beépitett facebookot használjam,hanem a böngészőből inditsam? Vagy valami ötlet?
2012. jan. 5. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
tiltsd le az automatikus frissítéseket(csak ne felejtsd el később manuálisan frissíteni, mondjuk otthon wifi közelben), meg ha googlemaps-os a gps (ha van benne) akkor ne használd, úgy már elég lesz fb/email nézegetésre...talán...
2012. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nem akarok vele órákat netezni,arra itthon van a laptopom,csak max ha elmegyek valahova,megnézem a facebookot vagy ilyesmi. Sajna wifi nincs a közelbe,de mindig letiltom az adatforgalmat,ha nem használom a telóm.
2012. jan. 5. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
ne csak az adatforgalmat tiltsd le. mert ha visszakapcsolod egy kicsit fészbúkozni, de közben oprendszer (vagy bármely nagyobb program) úgy dönt hogy márpedig neki abban a szent minutumban van szüksége a legfrissebb 1-10-x megás javítócsomagra, akkor így semmi perc alatt kimeríted a forgalmi keretet
2012. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti mit csináltok a telefonotokkal, de nekem untig elég 100 MB...


A LEGNAGYOBB havi forgalmam sem léte át az 50 MB-ot, pedig napi szinten használtam.


Egyszerűen csak ki kell kapcsolni, ha nem használod.

Amikor kell benyomod, netezel, nézegetsz, majd kikapcs és kész. Ki lehet bírni.


Persze az automata frissítéseket kapcsold ki, mert a háttérben nem jó dolog, amikor tölt mindent.

De BŐVEN ELÉG normális használat mellett is.

(Ha non-stop bekapcsolva akarod, akkor 500MB ami ajánlott minimum.)

2012. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mire szoktad használni? Facebook? Napi kb hány órát használod?
2012. jan. 6. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Híreket olvasok, néha facebookra felnézek, Google Talk-on beszélek, valamint Foursquareen becsekkolok.

Mondjuk oké, bele kell venni, hogy itthon van wifi, egyetemen szintén, szóval csak a napi utazás alatt kell. (Sőt, többnyire haza felé.)

1-2 órát, hol többet, hol kevesebbet...

2012. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz. :) Bár felét nem is ismerem,de szerintem akkor nekem is elég lesz,mert én meg szinte mindig itthon vagyok.
2012. jan. 6. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!