Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox KÖNYVJELZŐIT...

Mozilla Firefox KÖNYVJELZŐIT hogyan menthetem ki? Mondjuk egy word vagy excel fájlba, vagy amibe lehetséges?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy rengeteg honlapot felvettem a könyvjelzőkbe, sok mappa is van benne.


Valahogy ki lehet másolni ezt a listát onnét, de úgy, hogy kattintásra megnyíljon az adott honlap?

Egyesével iszonyú munka lenne bemásolgatni a honlapcímeket mondjuk egy excel táblába. Azért menteném el, hogy a gép újratelepítésekor ne vesszen el, vagy hogy a munkahelyi gépre is átvihessem, ilyesmi...


Hogyan oldható ez meg???


2012. jan. 6. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvjelzők -> Minden könyvjelző megjelenítése -> Importálás és mentés -> Mentés
2012. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy használd a Szinkronizálást. Telepítés után visszakapod a böngésződ legutóbbi állapotát.
2012. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú, köszi Első! Bár amit írtál nem működött, mert valami számomra ismeretlen JSON fájlként mentette, amit után a a windows nem tudott megnyitni.


Helyette viszont ugyanott kipróbáltam a "könyvjelzők importálása html-ből" menüpontot, és ami ennek hatására megnyílt ablak, onnan excelbe másolható az egész lista.


Tehát köszi, magamtól eszembe nem jutott volna ott kotorászni!

2012. jan. 6. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:

pedig jót írt az elsőke ,ezen az úton :

Könyvjelzők -> Minden könyvjelző megjelenítése -> Importálás és mentés -> Mentés

kapsz egy json fájlt amit fölösleges a windowsal megnyittatni,ugyanis ezt a jsont akkor vesszük csak elő ,amikor az új firefoxba be akarjuk tenni a régi könyvjelzőinket

2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!