Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újabb Facebook-os baromság,...

Újabb Facebook-os baromság, már 2 embertől kaptam ilyen üzenetet. Te mit válaszolnál erre?

Figyelt kérdés

Íme:


Szia!!!! :)az üzenet a Facebooktól van. Az utóbbi idöben sok panasz volt fb-re, hogy egyre lassabban müködik. A következök az okok: fb-re egyre többen jelentkeznek be, és sokan vannak akik nem használják már. Ezzel az üzenettel kiakarjuk találni, hogy TE tényleg rendszeresen használod e a facebookot. Ezért következö a kérésünk: küldd el ezt az üzenetet minimum 16 embernek. Aki ezt az üzenetet a következö 2 hét alatt nem küldi el, megmutatja nekünk, hogy a facebookját nem használja és lelesz törölve a facebookról, hogy több hely legyen. Tehát küldd el ezt tovább a barátaidnak, és kérd meg öket is, hogy küldjék tovább, hogy a facebookon tudjanak maradni.bocsi de ez tényleg nem vicc :|||| 488 embert töröltek már le :|


2012. jan. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én simán kitörölném. Azaz, ki is töröltem, amikor kb vél éve kaptam ilyeneket, mert ezek kamuk.
2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy: El ne hidd már te retardált barom!!!

körülbelül :D

2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörű ékes magyar helyesírással írt szánalmas kis játék. :)

"kiakarjuk találni"????

"lelesz törölve"????

Hehe. :P

Ráadásul ilyen üzenetek állandóan keringenek, nehogy komolyan vedd!

2012. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamu...
2012. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most vírusok keringenek facebookon és msn-en! Ha egy haverod angolul rádír ne válaszolj, mert megfertőződsz!
2012. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annakidején Iwiwen is volt ilyen. Aztán egy bő évig nem léptem be, és jéééééé...
2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
..."az IWIW az sz@r".
2012. jan. 7. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szar, csak mostmár nem divat.


"Te mit válaszolnál erre?"


Amúgy semmit. Miért kéne mindent lájkolni meg válaszolni rá? Legfeljebb egy "szép nem vagy, hülye meg ne legyél" odafér.

2012. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!