Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy veled ellentétes nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy veled ellentétes nemű ember írna neked üzenetet egy közösségi oldalon válaszolnál-e rá akkor, ha nem érdekel a személy?

Figyelt kérdés

Érdekes helyzet alakult ki körülöttem. Van egy srác, aki szerintem nagyon helyes, nagyon megfogott. Legyen X. Van egy másik srác, akit kb. fél éve ismerek, haverok vagyunk, de semmi több. Ő legyen Y.


Már többször hallottam X-ről, láttam róla több képek, aztán úgy alakult, hogy egy buliban voltunk. Ez a buli nem úgy alakult, ahogyan terveztem, nem volt alkalmam odamenni hozzá, pedig úgy terveztem, hogy megpróbálok vele beszélgetni egy kicsit. Egy nagyon jó barátnőmmel beszélgettem utána, aki azt tanácsolta írjak X-nek egy üzenetet. Gondoltam, miért is ne, egy próbát megér. Hétfőn este írtam neki üzenetet facebookon. Nem vagyunk ismerősök, és direkt nem jelöltem ismerősnek. Úgy gondoltam, hogy akármit is válaszol az egy apró jelzés lehet, hogy ismerősnek jelöl-e vagy sem. Csakhogy még mindig nem válaszolt X. Megmondom őszintén, kicsit idegesít a dolog.

Y és X nagyon jó haverok. Sokat lógnak együtt, régóta ismerik egymást stb. Én Y által hallottam X-ről.

Most nem tudom mi van. Nem értem, miért nem válaszol. Oké, hogy nem vagyok szimpatikus neki vagy bármi, de legalább írná meg, hogy ez van, mert ez a bizonytalanság nagyon rossz...


A kérdésem annyi, hogy ti ilyen helyzetben válaszolnátok-e az üzenet írójának attól függetlenül, hogy megismernéd-e vagy sem az üzenetet íróját?

15L


2011. febr. 23. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzenettől függ,de amúgy úgy általánosságban ha egy ismeretlen ír/jelöl nem törődök vele.
2011. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lényegében annyit írtam neki, hogy nagyon jó tetszek a bulijuk (ők csinálték részben) és nagyon jól éreztem magam. Írtam, hogy remélem nem baj, hogy így ismeretlenül írtam neki és, hogy nekem szimpatikus, szívesen megismerném. Röviden, tömören ennyit írtam..:|
2011. febr. 23. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerek valakit, vagy nem kedvelem még a bejelölését sem igazolom vissza. Az üzeneteire meg főleg nem reagálok. EGyszer úgyis megunja.
2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!