Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillán miért nem működik a...

Mozillán miért nem működik a Gyakorikérdések?

Figyelt kérdés
Ha Mozillán nézem, akkor egyszerűen használhatatlan ez az oldal. Messze vannak egymástól a menüpontok, rengeteg üres hely van. Chrome-on jó. Tudtok segíteni?
2012. jan. 8. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a te gépeden nem megy, én is azt használok és tökéletes és sajnos így segíteni is nehéz...
2012. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy képernyő-fényképet kérhetünk? Szerintem elég sokan használják problémamentesen a Firefoxot.
2012. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán rosszul van beállítva valami kiegészítő - pl adblock, bár nálam is van mind3-on (opera, ff, chrome), és semmi gond az oldallal.
2012. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én pont mozzila böngészővel írok az oldalon. Szerintem a te böngésződben van a hiba.Próbáld meg letörölni és újra visszarakni.

hivatalos oldaláról rakd fel.

2012. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Mozilla Firefox rendkívül lassan tölti be az oldalt, a Google Chrome-mal azonban minden rendben van. Alighanem a böngészőben lehet valami hiba, az oldal sok reklámot és Flasht használ.
2012. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!